Versenynaptár 2010 – 2017

Kezdőlap / Archívum / Versenynaptár 2010 – 2017
DÁTUM SZAKÁG VERSENY MEGNEVEZÉSE EREDMÉNYEK
2010.01.02. Sziluett 50m kiskaliberú sziluett verseny-Rumcajsz LE eredmény
2010.01.30. Gyorspont Sport-szelet Se Napkor , TEN-X lőtér eredmény
2010.01.31. Sziluett Debreceni Lövészsuli S.E. Derecske eredmény
2010.01.31. Gyorspont Debreceni Lövészsuli S.E. Derecske eredmény
2010.02.06. Steel ch Kiskaliberú Steel Challange Sport szelet SE&Rumcajsz SE eredmény
2010.02.13. IPSC BelSE IPSC Level I-II eredmény
2010.02.27. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
2010.02.27. Sziluett DLSE Derecske eredmény
2010.02.28. Gyorspont Bihari LK Kis és nagykaliberű pisztoly és puska eredmény
2010.03.06. Sziluett Magyar Kupa I.forduló Jászfelsőszentgyörgy DLSE eredmény
2010.03.08. Gyorspont Para-Gun SV pisztoly és puska eredmény
2010.03.13. Gyorspont DPSE & Rumcajsz SE eredmény
2010.03.21. IPSC Bihari LK IPSC  Pisztoly  Level  I-II. eredmény
2010.03.21. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
2010.03.21. Sziluett DLSE Derecske eredmény
2010.03.26-27. IPSC Para-Gun SV eredmény
2010.03.27. IPSC DVLE és DSZLE  Puska és Mini-karabély Nevezés eredmény
2010.04.03. IPSC PASC Szeged IPSC Pisztoly eredmény
Elmarad IPSC Puskás Kupa IPSC Puska
2010.04.15. Gyorspont BEL SE eredmény
2010.04.16-17. IPSC BLK IPSC Pisztoly,Minirifle,Karabély,Sörétes Nevezés eredmény
2010.04.24. IPSC DVLE és DSZLE CÍVIS KUPA Pisztoly Nevezés eredmény
Törölve IPSC DVLE és DSZLE CÍVIS KUPA Puska és Mini-karabély
2010.04.25. Sziluett Magyar Kupa II.forduló  Napkor Ten-X eredmény
2010.04.25. Gyorspont RDLC Gyorspont versenye eredmény
2010.05.09. Steel ch Remington Steel Challenge Sörétes Puska Bajnokság Nevezés eredmény
2010.05.16. IPSC RDLC Betyár Kupa IPSC Pisztoly Level I-II eredmény
2010.05.22. Sziluett Magyar Kupa III.forduló Vasnyúl FTE Dabas eredmény
2010.05.22. IPSC Salgó Kupa I. Pisztoly verseny eredmény
2010.05.29. IPSC Göcsej Se Pisztoly és Puska versenye eredmény
2010.06.05. IPSC BLK IPSC Pisztoly eredmény
2010.06.06. IPSC Szent Hubertus Se IPSC Pisztolysörétes eredmény
2010.06.06. Sziluett DLSE Derecske eredmény
2010.06.06. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
2010.06.12. Sziluett DLSE eredmény
2010.06.12-13. IPSC Central-European Shotgun Open Level III eredmény:stages,team eredmény
2010.06.19. IPSC Salgó Kupa II.   Pisztoly verseny eredmény
2010.06.19. Gyorspont Rumcajsz LE eredmény
2010.06.26. IPSC IPSC Remington Puska Országos Bajnokság Nevezés eredmény
2010.07.09-11. IPSC V. MFS Open 2010  IPSC Level III eredmény
2010.07.17. Sziluett Magyar Kupa IV.forduló Szászvár DLSE eredmény
2010.07.17. Gyorspont+IPSC Csikóvári Para Sport Egyesület Minősítő versenye eredmény
2010.07.17. Hagyományőrző MDLSZ Hagyományőrző Lövésztalálkozó eredmény
2010.07.18. Gyorspont Bihari LK Kis és nagykaliberű pisztoly és puska eredmény
2010.07.31. IPSC “Age of Day Cup” Sport-Szelet Se és DPSE   Napkor eredmény

 

Elmarad IPSC IPSC Revolver Level II Rumcajsz SE
2010.08.08. Steel ch DLSE Derecske eredmény
2010.08.14. IPSC Boszorkány kupa Szeged IPSC Pisztoly Nevezés eredmény
Törölve IPSC DVLE és DSZLE Puska és Mini-karabély Nevezés
2010.08.28. IPSC Mekk Mester Kupa IPSC Pisztoly Kecskemét eredmeny
2010.08.28. Sziluett TVLK légpuskás sziluett  eredmény
2010.09.04. IPSC BLK IPSC Pisztoly,Minirifle,Karabély,Sörétes eredmény
2010.09.06. Gyorspont Para-Gun SV pisztoly eredmény
2010.09.09. IPSC “Utolsó edzés” IPSC pisztoly eredmény
2010.09.11-12. IPSC Bihari LK IPSC Sörétes Level I-II eredmény
2010.09.18. Gyorspont MTTSZ Béke Klub Minősítő Versenye eredmény
2010.09.25. Sziluett Magyar Kupa V.forduló Verőcemaros BLK eredmény
2010.09.25 Steel ch Steel Challenge OB eredmény
2010.09.26. Steel ch Sörétes Steel Challenge eredmény
2010.10.02. Gyorspont Gyorspont  OB. Kis és nagy kaliberű pisztoly, puska Bihari LK eredmény
2010.10.02. Gyorspont Csikóvári, Villanás, Limes Se eredmény
2010.10.09. IPSC DVLE és DSZLE 3 fegyver Nevezés eredmény
2010.10.09. Gyorspont Rumcajsz Le eredmény törölve
2010.10.10. Sziluett Sziluett OB DLSE eredmény
2010.10.16. IPSC Göcsej Se Pisztoly OB Jelentkezés Indulók Göcsej SE eredmény
2010.10.16. Hagyományőrző Honvédfegyveres lövésztalálkozó eredmény
2010.10.24. Sziluett DLSE Derecske eredmény
2010.10.24. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
2010.10.30. IPSC Revolver OB Berettyóújfalu eredmény
2010.11.07. IPSC Szent Hubertus Kaposvár (pi,pu) eredmény
2010.11.07. Gyorspont Sport-szelet SE Nyíregyháza eredmény
2010.11.08. Gyorspont Para-Gun SV pisztoly és puska eredmény
2010.11.13. Gyorspont Csikóvári, Villanás, Limes Se eredmény
Elmarad IPSC Bihari LK IPSC Puska és Mini-karabély Level I-II
2010.11.20. IPSC Salgó Kupa III.   Pisztoly verseny eredmény
2010.11.20. Sziluett Novemberi sziluett Tatabánya eredmény
2010.11.21. Gyorspont Bihari Lk Berettyóújfalu eredmény
2010.11.26-27. IPSC Para-Gun SV  pénzkísérő eredmény
későbbi időpontban Gyorspont Csikóvári, Villanás, Limes Se
2010.11.28. Gyorspont Debreceni Lövészsuli S.E. gyorspont házi versenye eredmény
2010.11.28. Precíziós Debreceni Lövészsuli S.E. .22-es precíziós házi versenye eredmény
2010.12.04. IPSC Mikulás Kupa BEL SE eredmény
2010.12.06. Gyorspont Para-Gun SV és Bakony DLE eredmény
2010.12.11. Gyorspont Csikóvári, Villanás, Limes Se eredmény
2010.12.11. IPSC Csikóvári, Villanás, Limes Se eredmény
2010.12.12. Sziluett DLSE Derecske eredmény
2010.12.12. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
2010.12.13. Gyorspont Para-Gun SV és Bakony DLE eredmény
2010.12.16. Gyorspont Szent Hubertusz Se eredmény
2010.12.17. Gyorspont Szent Hubertusz Se eredmény
2011.01.08. IPSC I. Extrém Se kupa eredmény
2011.01.08. Sziluett 50m kiskaliberü versenyRumcajsz LE eredmény
2011.01.22. Gyorspont Rumcajsz LE eredmény
2011.01.29. Gyorspont CSPSE és Alpokalja évadnyitó eredmény
2011.02.05. Steel ch Kiskaliberü Steel Ch – Rumcajsz LE eredmény
2011.02.19. IPSC Liga I. minősítő pisztoly BELSE eredmény
2011.02.26. Gyorspont CSPSE és Alpokalja eredmény
2011.02.26. Hagyományőrző DVLE eredmény
2011.02.26. Multigun BEL SE Multigun Nem mínősít eredmény
2011.03.05. IPSC eredmény
2011.03.05. Gyorspont Szent Hubertus SZLK  pisztoly és puska eredmény
2011.03.06. Gyorspont Bihari Lövészklub   Kis és nagy kaliberű pisztoly és puska eredmény
2011.03.12. IPSC I. Central-European Rifle (puska) Open 2011 Level III eredmény
2011.03.12. Sziluett DLSE Derecske eredmény
2011.03.12. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
2011.03.19. Sziluett Tatabánya Városi LK eredmény
2011.03.19. Gyorspont Tatabánya Városi LK eredmény
2011.03.20. IPSC Eger Kupa I.forduló EPLE Eger eredmény
2011.03.25-26. IPSC Para-Gun pisztoly és minirifle eredmény
2011.03.26. Steel ch DVLE Fémlövészet Debrecen-Apafa eredmény
2011.04.02. IPSC Eger Kupa II.forduló EPLE Eger eredmény
2011.04.02. Precíziós DLSE Derecske
2011.04.03. Gyorspont Sport-Szelet SE. és a DPSE Nyíregyháza eredmény
2011.04.03. Sziluett 50  m sziluett verseny Bihari LK eredmény
2011.04.04. Gyorspont Para-Gun eredmény
2011.04.09. Hagyományőrző DVLE eredmény
2011.04.09. IPSC Airsoft CSPSE évadnyitó eredmény
2011.04.09. Gyorspont CLSE  versenye Napkor eredmény
2011.04.09. Sziluett CLSE  versenye Napkor eredmény
törölve Steel ch Szent Hubertus SZLK
2011.04.16. Gyorspont Viharsarki Se eredmény
2011.04.16. Sziluett Viharsarki Se eredmény
2011.04.16. IPSC Cívis kupa level III pisztoly eredmény
2011.04.23. IPSC Húsvét Kupa PASC Szeged eredmény
2011.04.23. Gyorspont MTTSZ Béke Klub Törökszentmiklós eredmény
2011.05.01. Sziluett 50m kiskaliberü versenyRumcajsz LE eredmény
2011.05.07. Gyorspont Damjanich János LK. Mátészalka eredmény
2011.05.08. Steel ch Remington Steel Challange Dabas eredmény
2011.05.14. IPSC Level II Revolver Verőce eredmény
2011.05.14. Gyorspont Viharsarki Sportlövész Egyesület eredmény
2011.05.14. Sziluett Viharsarki Sportlövész Egyesület eredmény
2011.05.15. IPSC Salgó Kupa I eredmény
törölve Precíziós Viharsarki Se
törölve Precíziós DHSE Hajdúhadház
2011.05.21. IPSC Göcsej SE IPSC pisztoly, puska eredmény
2011.05.21. Sziluett DLSE Derecske eredmény
2011.05.21. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
2011.05.28. IPSC eredmény
2011.05.28. Gyorspont BDLE Gyorspont Márko eredmény
2011.06.04. Steel ch DVLE Fémlövészet Debrecen-Apafa eredmény
2011.06.04. Steel ch Szent Hubertusz Kaposvár eredmény
2011.06.11. Precíziós Viharsarki Se
2011.06.11. IPSC BLK Pisztoly,Minirifle,Karabély,Sörétes eredmény
törölve Hagyományőrző DVLE
2011.06.18. Steel ch Sport-Szelet SE,DPSE Sörétes,Apafa eredmény
2011.06.18. IPSC Szent Hubertus SZLK pisztoly és puska eredmény
2011.06.18. IPSC Salgó Kupa II eredmény
2011.06.25. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2011.06.25. IPSC Airsoft Viktória Kupa Szeged eredmény
2011.07.02-03. IPSC II. Central-European Shotgun Open 2011 Level III eredmény
törölve IPSC DHSE  Hajdúhadház
2011.07.09. Gyorspont BDLE Gyorspont Márko eredmény
törölve Precíziós DLSE Derecske
2011.07.10. Steel ch  Airsoft DLSE és MSE közös versenye eredmény
2011.07.16. Steel ch Airsoft Apolló Kupa Miskolc
2011.07.16. Hagyományőrző DVLE eredmény
2011.07.16. Gyorspont PASC Szeged eredmény
2011.07.16. Sziluett Sport-szelet SE és DPSE Napkor eredmény
2011.07.17. Gyorspont Bihari Lk  Kis és nagy kaliberű pisztoly és puska eredmény
törölve IPSC
DVLE,Honvéd Se IPSC Pisztoly
2011.07.23. Gyorspont Tatabánya VLK eredmény
2011.07.23. Sziluett Tatabánya VLK eredmény
2011.07.24. Steel ch Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2011.07.30. Steel ch Viharsarki Se
2011.07.30. IPSC Salgó Kupa III eredmény
2011.08.06. Sziluett CLSE versenye Debrecen Apafa eredmény
2011.08.06. Gyorspont CLSE versenye Debrecen Apafa eredmény
2011.08.06. Precíziós CLSE versenye Debrecen Apafa eredmény
2011.08.13. IPSC Boszorkány Kupa PASC Szeged eredmény
2011.08.13. Sziluett DLSE Derecske eredmény
2011.08.13. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
elmarad Sziluett Damjanich János LK. Mátészalka
2011.08.20. Gyorspont BDLE Gyorspont Márko eredmény
2011.08.20. Steel ch Airsoft MSE Miskolc
2011.08.27. IPSC Göcsej Se pisztoly, puska eredmény
2011.08.27. IPSC IPSC Revolver – Rumcajsz LE eredmény
2011.08.29. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2011.09.03-04. IPSC GECO Open level III pisztoly eredmény
törölve Steel ch DVLE Fémlövészet Debrecen-Apafa
2011.09.10. IPSC Szent Hubertus SZLK pisztoly és puska eredmény
2011.09.11. Gyorspont Bihari Lövészklub  Gyorspont OB eredmény
2011.09.17. IPSC BLK IPSC Pisztoly,IPSC Sörétes, Gyorspont IPSC Gyp
2011.09.17. Sziluett OB a DLSE és CLSE egyesülettel Napkor eredmény
törölve Gyorspont Sport-Szelet SE, DPSE Nyíregyháza
2011.09.24. Steel ch Steel ch OB eredmény
2011.09.25. Gyorspont BDLE Gyorspont Márko eredmény
törölve IPSC DHSE  Hajdúhadház
2011.10.01. IPSC MTTSZ Lövész-Íjász Se – KBTSE Tab eredmény
2011.10.01. Gyorspont MTTSZ Béke Klub Törökszentmiklós eredmény
2011.10.01. Sziluett Szászvári Lövész Egylet
2011.10.01. Gyorspont Szászvári Lövész Egylet eredmény
2011.10.03. Gyorspont Para-Gun eredmény
2011.10.08. Hagyományőrző DVLE eredmény
2011.10.08. Gyorspont 2. Pannon Guard Zrt. Kupa Békéscsaba
2011.10.08 Steel ch Szent Hubertus SZLK eredmény
törölve Precíziós DHSE  Hajdúhadház
2011.10.15. Precíziós DLSE Derecske
2011.10.15. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
2011.10.15. IPSC IPSC Pisztoly OB eredmény
2011.10.16. IPSC Airsoft IPSC Airsoft pisztoly Level II, Steel Challenge, és airsoft IPSC PUSKA DEMO – CSPSE eredmény
2011.10.15. Gyorspont Tatabánya Városi Lövészklub eredmény
2011.10.15. Sziluett Tatabánya Városi Lövészklub eredmény
2011.10.28. Gyorspont Police Academy Sport Club Szeged eredmény
2011.10.29. Precíziós III. Kolbász Kupa Viharsarki Se
2011.10.29. Sziluett 50m kiskaliberü verseny Rumcajsz LE eredmény
2011.10.29. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2011.10.29. Steel ch Rumcajsz LE eredmény
2011.10.30. IPSC Bel SE “Senior Kupa” pisztoly eredmény
2011.11.12. Steel ch ELSŐ STEEL CHALLENGE EXTRÉM KÉT FEGYVER BAJNOKSÁG eredmény
2011.11.06. Gyorspont Sport-Szelet SE. és a DPSE Nyíregyháza eredmény
2011.11.12. Gyorspont Szent Hubertus SZLK pisztoly és puska eredmény
2011.11.12. IPSC Airsoft IPSC Airsoft pisztoly Level II, airsoft IPSC PUSKA DEMO – UTC ÍSE + Mikes Gimnázium Battonya eredmény
2011.11.13. Gyorspont Tab gyorspont  kiskaliber, nagykaliber pisztoly puska eredmény
2011.11.15. Gyorspont Alpokalja Sport Egyesület  (Limes SE. lőtér) eredmény
2011.11.17. Gyorspont Csikóvár Para Sport Egyesület Puska eredmény
2011.11.19. IPSC BLACKHAWKE RIFLE CHALLANGE eredmény
2011.11.19. Sziluett DLSE Derecske eredmény
2011.11.19. Gyorspont DLSE Derecske eredmény
2011.11.18-19. IPSC Para-Gun pisztoly és minirifle eredmény
2011.11.27. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2011.12.02. Gyorspont Para-Gun eredmény
2011.12.03. IPSC BELSE Mikulás Kupa (pisztoly)  eredmény
2011.12.03. Gyorspont BELSE eredmény
2011.12.04. Gyorspont Sitmar Ltd LTSE Nyíregyháza eredmény
2011.12.06. Gyorspont Limes Sport Egyesület Budapest eredmény
2011.12.08. Gyorspont Gyorspont puska DVC Sport Egyesület eredmény
2011.12.10. Sziluett 50m kiskaliberü versenyRumcajsz LE eredmény
2011.12.10. Gyorspont Rumcajsz LE eredmény
2012.01.07. IPSC II Extrém Se Kupa eredmény
2012.01.07. Sziluett 50m kiskaliberü sziluett verseny – RumcajszLE eredmény
2012.01.07. Gyorspont Gyorspont verseny – RumcajszLE eredmény
2012.01.21-22 IPSC Para-Gun SV Évadnyitó eredmény
2012.02.11. IPSC BEL-SE Liga I eredmény
2012.02.18. Steel ch Steel Challenge verseny – Rumcajsz LE eredmény
2012.02.24-25. IPSC Para-Gun SV Farsangi ELMARAD
2012.02.26. Gyorspont Sport-szelet Se eredmény
2012.03.01. Gyorspont Alpokalja SE eredmény
2012.03.02. Gyorspont Alpokalja SE eredmény
2012.03.03. IPSC Cívis Kupa Pisztoly Puska LI ELMARAD
2012.03.03. Sziluett Tatabánya Városi Lövészklub eredmény
2012.03.03. Gyorspont Tatabánya Városi Lövészklub eredmény
2012.03.04. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2012.03.05. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2012.03.10. Sziluett 50m kiskaliberü sziluett verseny – Rumcajsz LE eredmény
2012.03.10. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2012.03.10. Gyorspont Szent Hubertusz Szituációs Lövész Klub eredmény
2012.03.17. Gyorspont BDLE Márkó eredmény
2012.03.23-24. IPSC Para-Gun SV Tavaszi eredmeny
2012.03.23. Gyorspont Police Academy Sport Club Szeged eredmény
2012.03.25. IPSC I. Eger Kupa Liga I.forduló eredmény
2012.04.01. Sziluett Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2012.04.01. IPSC Tactical kupa eredmény
2012.04.7-8. IPSC II. Central-European Rifle Open 2012 Level III eredmény
2012.04.14. Gyorspont Szászvári LE eredmény
2012.04.14. Sziluett Szászvári LE eredmény
2012.04.21. Gyorspont MTTOSZ Béke Klub Törökszentmiklós eredmény
2012.04.21. Steel Challenge Szent Hubertusz Szituációs Lövész Klub eredmény
2012.04.21. Gyorspont Alpokalja Lövész Egyesület eredmény
2012.04.21. Sziluett Alpokalja Lövész Egyesület eredmény
2012.04.21. IPSC Civis Kupa pisztoly eredmény
2012.04.22. IPSC Civis Kupa puska eredmény
2012.04.22. IPSC DVLE Shotgun Challange sörétes eredmény
2012.04.26. Gyorspont Limes SE, gyorspont pisztoly verseny eredmény
2012.04.27. Gyorspont Limes SE, gyorspont puska verseny eredmény
2012.04.28. IPSC Húsvét kupa eredmény
2012.04.29. Gyorspont Sport-szelet Se eredmény
2012.05.05. Sziluett 50m kiskaliberü sziluett verseny – Rumcajsz LE eredmény
2012.05.05. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2012.05.05. Sziluett Tatabánya Városi Lövészklub eredmény
2012.05.05. Gyorspont Tatabánya Városi Lövészklub eredmény
2012.05.07. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2012.05.12. Precíziós és gyorspont Békéscsaba Viharsarok SE eredmény
2012.05.12. IPSC BLK Pisztoly/Revolver, Rifle/Minirifle eredmény
2012.05.13. Steel Challenge Bihari Lövészklub, Berettyóújfalu eredmény
2012.05.19. IPSC Szászvári Lövész Egylet, Pisztoly kupa eredmény
2012.05.19. IPSC Szászvári Lövész Egylet, Puska kupa eredmény
2012l05.19. Hagyományőrző DVLE eredmény
2012.05.19. Sziluett Civis LE Jászfelsőszentgyörgy elmarad
2012.05.26. Gyorspont BDLE Márkó eredmény
2012.05.26-27. IPSC III. Central-European Shotgun Open 2012 Level III eredmény
2012.06.02 Sziluett Civis LE Debrecen-Apafa eredmény
2012.06.02. Gyorspont Civis LE Debrecen-Apafa eredmény
2012.06.02. IPSC Szent Hubertusz Szituációs Lövész Klub eredmény
2012.06.09. Gyorspont Szászvári LE eredmény
2012.06.09. IPSC Göcsej SE –Határvidék SE Pisztoly Puska eredmény
2012.06.09. Airsoft Magyar Rendőr Szituációs Lövész Egyesület eredmény
2012.06.09. Sziluett Szászvári LE eredmény
2012.06.16. Gyorspont MTTOSZ Béke Klub Törökszentmiklós eredmény
2012.06.16-17. Hadifegyveres OB DVLE eredmény
2012.06.16. Sziluett Tatabánya Városi Lövészklub eredmény
2012.06.16. Gyorspont Tatabánya Városi Lövészklub eredmény
2012.06.24. Steel Challenge Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2012.06.24. Gyorspont MTTSZ Lövész-Íjász SE Tab eredmény
2012.06.30.-07.01. IPSC GECO OPEN Pisztoly Level III eredmény
2012.07.07. Gyorspont BDLE Márkó eredmény
2012.07.07. Gyorspont Police Academy Sport Club Szeged eredmény
2012.07.14. Precíziós Albertfalva L.S.K. eredmény
2012.07.21. IPSC II. Eger Kupa Liga II. forduló eredmény
2012.07.22. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2012.07.22. Gyorspont Látrányi Tömeg és Lövész Sportklub eredmény
2012.07.28. Gyorspont Alpokalja Lövész Egyesület eredmény
2012.07-28. Sziluett Alpokalja Lövész Egyesület
2012.08.04. IPSC II. Thunder on the STAGE eredmény
2012.08.11. IPSC IPSC Revolver – Rumcajsz LE elmarad
2012.08.19. Gyorspont BDLE Márkó eredmény
2012.08.19. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó eredmény
2012.08.25. IPSC Szent Hubertusz Szituációs Lövész Klub eredmény
2012.09.01. IPSC Göcsej SE Pisztoly Puska IPSC verseny eredmény
2012.09.01. Gyorspont Sport-szelet Se eredmény
2012.09.08. Steel ch Sport-szelet Se sörétes eredmény
2012.09.08. IPSC Szászvári Lövész Egylet Pisztoly és sörétes IPSC eredmény
2012.09.09. Sziluett Borjádi Lövészklub eredmény
2012.09.09. Gyorspont Borjádi Lövészklub eredmény
2012.09.09. Steel ch Borjádi Lövészklub eredmény
2012.09.09. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2012.09.10. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2012.09.15. Gyorspont Alpokalja Lövész Egyesület eredmény
2012.09.15. Sziluett Alpokalja Lövész Egyesület eredmény
2012.09.25-30. IPSC I. IPSC Shotgun World Championship Level V overall
2012.09.29. Gyorspont Szászvári LE eredmény
2012.09.29. Sziluett Szászvári LE eredmény
2012.09.30. Gyorspont BDLE Márkó eredmény
2012.10.06. Gyorspont Sport-szelet Se eredmény
2012.10.06. Sziluett Sport-szelet Se eredmény
2012.10.06. Steel Challenge Szent Hubertusz Szituációs Lövész Klub eredmény
2012.10.06. Gyorspont KBT SE Kaposvár eredmény
2012.10.07. Gyorspont Gyorspont OB eredmény
törölve Hagyományőrző minősítő verseny DVLE
2012.10.13. IPSC IPSC pisztoly OB Szeged  Pályák eredmény
2012.10.20. Gyorspont MTTOSZ Béke Klub Törökszentmiklós eredmény
2012.10.20. Sziluett Tatabánya városi LK eredmény
2012.10.20. Gyorspont Tatabánya városi LK eredmény
2012.10.20. Steel ch Tatabánya városi LK eredmény
2012.10.20-21. Sziluett Sziluett OB Napkor eredmény
2012.10.22. Gyorspont Pegazus SE Hungary eredmény
2012.10.27. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2012.10.27. Steel ch Steel Challenge verseny – Rumcajsz LE eredmény
2012.10.27. Sziluett Rumcajsz LE eredmény
2012.10.27. Gyorspont Alpokalja LE eredmeny
2012.10.27. Sziluett Alpokalja LE eredmény
2012.10.27.-28. IPSC FŐNIX KUPA 3 fegyver
2012.11.03. Gyorspont Szent Hubertusz Szituációs Lövész Klub eredmény
2012.11.04 Gyorspont MTTSZ Lövész-Ijász Se Tab eredmény
2012.11.03. Steel ch KBTSE Kaposvár eredmény
2012.11.03. Steel ch Steel Challenge OB Napkor eredmény
2012.11.08-09. Gyorspont Csikóvári Para Se eredmény
2012.11.10. Precíziós Precízióspuska OB eredmény
2012.11.10. Gyorspont Tatabánya városi LK eredmény
2012.11.10. Sziluett Tatabánya városi LK eredmény
2012.11.10. Steel ch Tatabánya városi LK eredmény
2012.11.12. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2012.11.18. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2012.11.18. Gyorspont  MTTSZ Klub Balatonszárszó eredmény
2012.11.23. Gyorspont Police Academy Sport Club Szeged eredmény
2012.11.24. Gyorspont Alpokalja LE eredmény
2012.11.29-30. Gyorspont Gyorspont eredmény
2012.12.02. IPSC Para-Gun SV Pénzkisérő eredmény
2012.12.03. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2012.12.06-07. Gyorspont Limes Se eredmény
2012.12.08. IPSC BEL-SE Mikulás kupa eredmény
2012.12.08. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2012.12.08. Sziluett Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2012.12.15. Sziluett 50m kiskaliberü sziluett verseny – Rumcajsz LE eredmény
2012.12.15. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2012.12.15. IPSC A meleg tea napja”  IPSC Puska eredmény
2012.12.15. Gyorspont Long Colt SE eredmény
2013.01.05. Sziluett 50m kiskaliberü sziluett verseny – Rumcajsz LE eredmény
2013.01.05. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2013.01.17. Gyorspont Csikóvári Para Se pisztoly eredmény
2013.01.18. Gyorspont Csikóvári Para Se puska eredmény
2013.01.26. Gyorspont TVLK Tatabánya eredmény
2013.01.26. Sziluett TVLK Tatabánya eredmény
2013.02.01-02. IPSC Para-Gun SV eredmény
2013.02.09. Hagyományőrző Rumcajsz LE eredmény
2013.02.14. Gyorspont D.V.C. SE eredmény
2013.02.15. Gyorspont D.V.C. SE eredmény
2013.02.16. Gyorspont Alpokalja SE eredmény
2013.02.16. Sziluett Alpokalja SE eredmény
2013.02.16. Steel Ch TVLK Tatabánya eredmény
2013.02.22. Gyorspont PASC Szeged eredmény
2013.02.23. IPSC Bel-SE eredmény
2013.02.23. Steel Ch Steel Challenge verseny – Rumcajsz LE eredmény
2013.03.02. Gyorspont TVLK Tatabánya eredmény
2013.03.02. Sziluett TVLK Tatabánya eredmény
2013.03.03. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2013.03.04. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2013.03.07. Gyorspont Limes SE eredmény
2013.03.08. Gyorspont Limes SE eredmény
2013.03.09. Gyorspont Szent Hubertusz SzLK eredmény
2013.03.10. Gyorspont Miskoci Vasutas Sport Egyesület eredmény
2013.03.10. Sziluett Miskoci Vasutas Sport Egyesület eredmény
2013.03.17. IPSC Airsoft II. Mikes Kelemen IPSC AA Kupa eredmény
2013.03.23. IPSC Shotgun Challange Debrecen Apafa eredmény
2013.03.30. Sziluett 50m kiskaliberü sziluett verseny – Rumcajsz LE eredmény
2013.03.30. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2013.04.06. IPSC Eger Kupa eredmény
2013.04.07. Sziluett Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2013.04.07. Gyorspont Sport-szelet Se eredmény
2013.04.13. Gyorspont Pisztoly,Puska Szászvári LE eredmény
2013.04.13. Sziluett Puska 50m Szászvári LE eredmény
2013.04.19. Gyorspont PASC Szeged eredmény
2013.04.20. IPSC Cívis Kupa eredmény
2013.04.20. Gyorspont Alpokalja SE eredmény
2013.04.20. Steel Ch Szent Hubertusz SzLK eredmény
2013.04.21. Gyorspont Para-Gun, a Karinthy és Pegazus Se eredmény
2013.04.27. Gyorspont MTTOSZ Béke Klub eredmény
2013.05.04. Gyorspont Alpokalja és Villanás SE eredmény
2013.05.06 Gyorspont Para-Gun SV pisztoly,puska eredmény
2013.05.11. Steel Ch Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2013.05.12. Gyorspont MTTSZ Lövész-Ijász SE Tab eredmény
2013.05.18. Gyorspont BDLE Márkó eredmény
2013.05.18. Steel Ch MTTOSZ Béke Klub eredmény
2013.05.18. IPSC Tatabánya eredmény
2013.05.25. IPSC Pisztoly, Puska Szászvári LE eredmény
2013.05.25. Gyorspont Harmónia Gyorspont Kupa kiemelt verseny eredmény
2013.05.25. Gyorspont Long Colt SE eredmény
2013.05.25. Steel Ch Long Colt SE eredmény
2013.06.01. Gyorspont DVLE és DHSE kiemelt verseny eredmény
2013.06.02. Gyorspont MTTSZ KLUB BALATONSZÁRSZÓ eredmény
2013.06.08. IPSC Göcsej SE eredmény
2013.06.09. Gyorspont Sport-szelet SE  eredmény
2013.06.15. IPSC Szent Hubertusz SzLK eredmény
2013.06.15. IPSC Airsoft Viktória Kupa eredmény
2013.06.15. Gyorspont Alpokalja LE eredmény
2013.06.15. Sziluett Alpokalja SE eredmény
2013.06.16. Steel Ch Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2013.06.15. Gyorspont Junius 15 Kupa Kiemelt gyorspont verseny eredmény
2013.06.22. IPSC 3 Fegyver OB  pisztoly eredmény
2013.06.23. IPSC 3 Fegyver OB puska eredmény
2013.06.23. IPSC 3 Fegyver OB sörétes eredmény
2013.06.23. Steel Ch MTTSZ Borjádi Lk eredmény
2013.06.29. IPSC Pisztoly,Sörétes Puska Szászvári LE eredmény
2013.07.06. Gyorspont BDLE Márkó eredmény
2013.07.06. Steel Ch MTTSZ Béke Klub Törökszentmiklós eredmény
2013.07.07. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub eredmény
2013.07.13. Gyorspont Pisztoly, Puska Szászvári LE eredmény
2013.07.13. Sziluett Puska 50m Szászvári LE eredmény
2013.07.13 IPSC Pro – Am Shooting PASC Szeged eredmény
2013.07.14. Gyorspont Bihari Lövészklub kiemelt verseny Berettyóújfalu eredmény
2013.07.15. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2013.07.21. Gyorspont MTTSZ KLUB BALATONSZÁRSZÓ eredmény
2013.07.20. IPSC Eger Kupa II eredmény
2013.07.28. Gyorspont Nagyberényi LK eredmény
2013.08.01-04. IPSC IV. Central-European Shotgun Open 2013 Level III eredmény
2013.08.03. Gyorspont TVLK Tatabánya eredmény
2013.08.03. Sziluett TVLK Tatabánya eredmény
2013.08.01-04. IPSC Shotgun part: CESO 2013. eredmény
2013.08.10. IPSC Rifle part: Timberland Rifle Titans 2013. eredmény
2013.08.11. IPSC Pistol Part: Timberland Pistol Titans 2013. eredmény
2013.08.10. Precíziós Preciziós puska 150.m Szászvári LE – Elamard (tech.ok) elmaradt
2013.08.10. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2013.08.17. Gyorspont BDLE Márkó eredmény
2013.08.17. Hagyományőrző Debrecen-Apafa –  Elmarad (tech.ok) elmaradt
2013.08.18. Steel Ch MTTSZ Borjádi Lk eredmény
2013.08.24. IPSC Szent Hubertusz SzLK (Elmarad: techn.ok) elmaradt
2013.08.31. IPSC Pisztoly OB Szászvári Le  –  Pályák eredmény
2013.09.07 Sziluett Alpokalja SE eredmény
2013.09.07. Gyorspont Alpokalja SE eredmény
2013.09.08. Gyorspont Nagyberényi LK eredmény
2013.09.15. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub eredmény
2013.09.15. Gyorspont MTTSZ Borjádi Lövészklub eredmény
2013.09.15. Sziluett MTTSZ Borjádi Lövészklub eredmény
2013.09.21. IPSC Göcsej SE  –   Pályák eredmény
2013.09.21. Gyorspont Gyorspont OB Tatabánya Városi LK eredmény
2013.09.22. Gyorspont MTTSZ Lövész-Ijász SE Tab – Későbbi időponban kerül Megrendezésre! Elmarad!
2013.09.28. IPSC Salgó Kupa eredmény
2013.09.28. Gyorspont MTTSZ Béke Klub eredmény
2013.09.28. Sziluett 50m kiskaliberü sziluett verseny – Rumcajsz LE eredmény
2013.09.28. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2013.10.05. Steel Ch Steel Challenge verseny – Rumcájsz LE eredmény
2013.10.05. IPSC Szászvári LE –  Pálya_Pi   Pálya_Pu eredmény
2013.10.05. Gyorspont BDLE Márkó eredmény
2013.10.05. Sziluett BDLE Márkó –  ELMARAD (Tech. ok)
2013.10.13. Gyorspont MTTSZ KLUB BALATONSZÁRSZÓ eredmény
2013.10.12-13. IPSC GECO Open kiemelt III szintű eredmény
2013.10.19. Steel Ch Steel Ch OB DVLE és DHSE                   eredmény
2013.10.19. Gyorspont Szent Hubertusz SzLK eredmény
2013.10.20. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2013.10.25. Gyorspont P.A.S.C. Szeged eredmény
2013,10.26. Steel Ch P.A.S.C. Szeged eredmény
2013.10.26. Gyorspont Pisztoly, Puska Szászvári LE eredmény
2013.10.26. Sziluett Puska 50m Szászvári LE eredmény
2013.10.26. Gyorspont D.L.S.E. Derecskei Lőtér eredmény
2013.10.26. Sziluett D.L.S.E. Derecskei Lőtér eredmény
2013.10.27. Gyorspont Miskoci Vasutas Sport Egyesület eredmény
2013.10.27. Sziluett Miskoci Vasutas Sport Egyesület eredmény
2013.11.02. Steel Ch Bel-SE eredmény
2013.11.02. Gyorspont D.L.S.E. Derecskei Lőtér eredmény
2013.11.02. Sziluett D.L.S.E. Derecskei Lőtér eredmény
2013.11.03. Steel Ch Long Colt SE – Elmarad (techn. ok)
2013.11.08. Gyorspont CSPSE Budapest eredmény
2013.11.09. Gyorspont CSPSE Budapest eredmény
2013.11.09. Hagyományörző MDLSZ Debrecen    (gyorspont is) eredmnéy
2013.11.09. Gyorspont TVLK Tatabánya eredmény
2013.11.09. Sziluett TVLK Tatabánya eredmény
2013.11.09. Gyorspont Sport-Szelet SE Nyíregyháza eredmény
2013.11.10 Sziluett Rumcájsz LE Sziluett OB. Napkor eredmény
2013.11.10. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2013.11.11. Gyorspont Para-Gun SV eredmény
2013.11.16. Steel Ch Szent Hubertusz SzLK eredmény
2013.11.16. Gyorspont Alpokalja LE eredmény
2013.11.16. Sziluett Alpokalja LE eredmény
2013.11.22. Gyorspont Alpokalja SE és VSE Budapest eredmény
2013.11.23. Gyorspont Alpokalja Se és VSE Budapest eredmény
2013.11.23. Gyorspont D.L.S.E. Derecskei Lőtér eredmény
2013.11.23 Sziluett D.L.S.E. Derecskei Lőtér eredmény
2013.11.24. IPSC Bihari LK Berettyóújfaju   Pályák eredmény
2013.11.29. Gyorspont LIMES SE Budapest eredmény
2013.11.30. Gyorspont LIMES SE Budapest eredmény
2013.11.29-30. IPSC Para-Gun SV  –   Pályák eredmény
2013.12.01. Gyorspont MTTSZ Tab_Bábonymegyer Lőtér eredmény
2013.12.06 Gyorspont Alpokalja SE és Villanás SE VSE Lőtér Bp. eredmény
2013.12.08. Gyorspont Alpokalja LE eredmény
2013.12.08. IPSC Bel-SE eredmény
2013.12.08. Gyorspont Bihari Lövészklub Berettyóújfalu eredmény
2013.12.14. Sziluett 50m kiskaliberü sziluett verseny – Rumcajsz LE eredmény
2013.12.14. Gyorspont Gyorspont verseny – Rumcajsz LE eredmény
2013.12.14. Steel Ch TVLK Tatabánya eredmény
2013.12.15. Gyorspont TVLK Tatabánya eredmény
2013.12.15. Sziluett TVLK Tatatbánya eredmény
2014.01.04. Gyorspont Rumcájsz  LE Drecskei Lőtér Eredmény
2014.01.04. Sziluett Rumcájsz Le Derecskei Lőtér Eredmény
2014.01.09. Gyorspont Csikóvári Para SE – Puska, Budapest Eredmény
2014.01.10. Gyorspont Csikóvári Para SE – Pisztoly, Budapest Eredmény
2014.01.18. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2014.01.24-25. IPSC Para-Gun Kft. Virágos Ernő Emlékverseny  Eredmény
2014.01.26. Hagyományörző Long Colt SE Komáromi Lőtér Eredmény
2014.02.07. Gyorspont Limes SE – Puska – Bp. Fóti út. 56. Eredmény
2014.02.08. Gyorspont Limes SE – Pisztoly – Bp. Fóti út 56. Erdemény
2014.02.08. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.02.08. Sziluett Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.02.08. Hagyományörző Rumcájsz LE – Debrecen Apafa  Eredmény
2014.02.15. IPSC EXTREME KUPA IV/ EXTREME CUP IV, Level II. Eredmény
2014.02.20-21-22. IPSC Csikóvári Para SE Limes Lőtér Budapest Eredmény
2014.02.22. Steel Ch TVLK Tatabánya Eredmény
2014.02.22. Steel Ch Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény
2014.02.23. Sziluett TVLK Tatabánya (Minősítő) Eredmény
2014.03.01. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény
2014.03.02 Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2014.03.02. Gyorspont Sport-szelet SE Nyíregyháza Eredmény
2014.03.6-7-8. IPSC Csikóvári Para SE, Limes Lőtér Budapest Eredmény
2014.03.08. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény
2014.03.15. Sziluett Rumcájsz LE – Derecskei Lőtér (50m) Eredmény
2014.03.16 IPSC Airsoft III. Mikes Kelemen Kupa Battonya Eredmény
2014.03.22. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2014.03.22. Sziluett TVLK Tataánya Eredmény
2014.03.22. Gyorspont Szent Hubertusz SZLK Kaposvár Eredmény
2014.03.20-21-22. IPSC Csikóvári Para SE, Limes Lőtér Budapest Eredmény
2014.03.22. Steel Ch Rumcájsz Le (Sörétes), Debrecen Eredmény
2014.03.29-30. IPSC BEL SE IPSC Level 2.9 pisztoly Budapest   PDF Eredmény
2014.04.03. Gyorspont DVC SE Limes Lőtér Budapest Eredmény
2014.04.04. Gyorspont DVC SE Limes Lőtér Budapest Eredmény
2014.04.05-06. IPSC Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2014.04.05. IPSC Sig Sauer SE – Liga I. Forduló  PDF Eredmény
2014.04.12-13. IPSC Central European Easter Open   PDF Eredmény
2014.04.12. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.04.12. Sziluett Alpokalja LE Ják Elmaradt
2014.04.12. Gyorspont Miskolci Vasutas SE Eredmény
2014.04.12. Sziluett Miskolci Vasutas SE Eredmény
2014.04.13. Gyorspont MTTSZ Lövész-Íjász SE Tab Eredmény
2014.04.18. Gyorspont Szegedi Police Academy SC Eredmény
2014.04.19. Steel Ch Szent Hubertusz SZLK  Eredmény
2014.04.19. Gyorspont Gepárd Közhasznú SE Mátészalka Eredmény
2014.04.20. Sziluett Bihari Lk Berettyóújfalu Eredmény
2014.04.26. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény
2014.04.26. Gyorspont MTTOSZ Béke Klub Szolnoki MÁV Lt. Eredmény
2014.04.26. IPSC Egri Polgári Lövészegylet Eger Kupa I. ford.  Pályák Eredmény
2014.04.27. Steel Ch Pelikán LE Szolnok, Milléri Lőtér   Elamarad! Elmaradt
2014.05.03. Gyorspont Szászvári LE Eredmény
2014.05.03. Sziluett Szászvári LE Eredmény
2014.05.04. Gyorspont Alpokalja SE – Para-Gun SV Háromford.Össz.  I.ford. Eredmény
2014.05.04. Steel Ch Mareszit LE – Gepárd Lőtér Budapest Eredmény
2014.05.10-11. IPSC Central European Shotgun Open   PDF Eredmény
2014.05.17. Gyorspont TVLK Tatabánya (Közgyűlés miatt ELMARAD!!!) Elmaradt
2014.05.18. Sziluett Rumcájsz LE – Debrecen Apafa – 100m. Eredmény
2014.05.18. Steel Ch Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2014.05.18. IPSC Sig Sauer SE – Liga II. Forduló (1 napos) PDF  Pályák Eredmény
2014.05.19. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény
2014.05.24.. Steel Ch TVLK Tatabánya Eredmény
2014.05.30. Gyorspont Szegedi Police Academy SC Eredmény
2014.06.01. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Szóládi Lőtér Eredmény
2014.06.07. Sziluett Rumcájsz LE – Debrecen Apafa – 100m. Eredmény
2014.06.07. IPSC Göcsej SE pisztoly, puska   Pályák Eredmény
2014.06.14. IPSC Thunder on the Stage      Link    PDF Eredmény
2014.06.14. IPSC Szent Hubertusz SZLK – Előnevezés(Link) Eredmény
2014.06.14. Gyorspont Viharsarki SE II. 06.15 Kupa Békéscsaba Eredmény
2014.06.15. Steel Ch MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Eredmény
2014.06.15. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub Eredmény
2014.06.21. IPSC Sig Sauer SE – Liga III.  Forduló Eredmény
2014.06.21. Sziluett TVLK Tatabánya Eredmény
2014.06.21. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.06.28. IPSC Blue Danube Cup, Szászvár, Level II.pisztoly-pu. Eredmény
2014.06.28. Precíziós MTTSZ VLK Fonyód – Légfegyveres Verseny Nem közölt
2014.06.29. IPSC Puska és “Minirifle” Kupa, Level II – Szászvári LE  -Blue. Eredmény
2014.06.29. IPSC Sörétes Puska Kupa, Level II –  Szászvári LE  -Blue. Eredmény
2014.06.29. Steel Ch Bihari LK Berettyóújfalu, Sörétes Steel Ch Eredmény
2014.07.05. Sziluett IMSSU OB. Debrecen Apafa Rumcájsz LE   Nevezés Eredmény
2014.07.05. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény
2014.07.05. Steel Ch MTTOSZ Béke Klub Szolnoki Millér Lt. Eredmény
2014:07.13. IPSC IPSC Pisztoly OB. Salgó Sport Klub   Pályák Eredmény (Hun.)
2014.07.13. Steel Ch MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Eredmény
2014.07.20. Gyorspont Bihari Lk Berettyóújfalu Eredmény
2014.07.20. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Szóládi Lőtér Eredmény
2014.07.25. Gyorspont Szegedi Police Academy SC Eredmény
2014.07.26. Steel Ch Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.07.26. Gyorspont Miskolci Vasutas SE, Szerencs-Ond Levente Lőtér Eredmény
2014.07.27. Gyorspont Alpokalja SE- Para-Gun SV Össz.Gyorspont Kupa II. f. Eredmény
2014.08.02. Sziluett Gepárd Közhasznú SE  Mátészalka Eredmény
2014.08.02. IPSC Egri Polgári Lövészegylet Eger Kupa II. ford.   Pályák Erdemény
2014.08.9-10. IPSC  Bükk Montain Rifle Open    PDF Eredmény
2014.08.17. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub Eredmény
2014.08.20. Steel Ch Sörétes Steel Ch. OB. TVLK Tatabánya Eredmény
2014.08.23. IPSC Szent Hubertusz SZLK   Pályák Eredmény
2014.08.30. Gyorspont TVLK Tatabánya  Eredmény
2014.08.30. Sziluett TVLK Tatabánya Eredmény
2014.08.30. IPSC Central European Handgun Open   PDF Eredmény
2014.08.31. IPSC Central European Rifle Open   PDF Eredmény
2014.09.06-07. IPSC Budapest Open   Regisztráció   PDF Eredmény
2014.09.06 Gyorspont Miskolci Vasutas SE, MVSE Lőtér Eredmény
2014.09.06. Sziluett Miskolci Vasutas SE, MVSE Lőtér Eredmény
2014.09.08. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény
2014.09.13. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Elmaradt
2014.09.13. Steel Ch Steel Challenge OB DHSE – DVLE Debrecen Eredmény
2014.09.14. Steel Ch Bel SE GM Lőtér Budapest     PDF Eredmény
2014.09.20. Preciziós Viharsarki SE és Honfogllalás Lovas és LK Jászberény Eredmény
2014.09.20-21. IPSC Geco Open   PDF Eredmény
2014.09.21. Gyorspont MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Eredmény
2014.09.21. Sziluett MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Eredmény
2014.09.27. Gyorspont Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény
2014.09.27. Sziluett Rumcálsz LE Derecskei Lőtér Eredmény
2014.09.27. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.09.27. Sziluett Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.09.27. Steel Ch MTTOSZ Béke Klub Szolnoki Millér Lt. Eredmény
2014.10.03. Steel Ch Puskás LE Debrecen Pincelőtér  –  Ingyenes! Eredmény
2014.10.04. Gyorspont Szászvári LE Gyorspont OB.   Online Nevezés Eredmény
2014.10.04. IPSC Göcsej SE Zalaegerszeg – Pisztoly, Puska Eredmény
2014.10.11. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2014.10.11. IPSC Sig Sauer SE – Liga IV. Forduló – Ligagyőztes Eredmény
2014.10.18. Steel Ch Szent Hubertusz SZLK Eredmény
2014.10.18. Gyorspont Alpokalja SE-Para-Gun SV Össz.Gyorsp. Kupa III. f. Eredmény
2014.10.18. Hagyományörző Rumcájsz LE Debrecen Apafai Lőtér, Történelmi, Minősítő Eredmény
2014.10.18 IPSC DVLE Shotgun Challange (Sörétes) Debrecen Apafa   Pályák Eredmény
2014.10.19. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Szóládi Lőtér Eredmény
2014.10.24 Hagyományörző Long Colt SE Komárom-Szőnyi Lőtér Eredmény
2014.10.25. Steel Ch Pelikán LE Szolnok, Milléri Lőtér Eredmény
2014.10.25. Preciziós 5. Békéscsabai Kolbász Kupa, Viharsarki SE Eredmény
2014.10.26. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény
2014.11.02. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2014.11.02. Sziluett TVLK Tatatbánya Eredmény
2014.11.08. Steel Ch Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.11.08. Steel Ch Rumcájsz LE Derecskei Lövésznap Eredmény
2014.11.09. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2014.11.10. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény
2014.11.13. Gyorspont Alpokalja SE Budapest VSE Lőtér Eredmény
2014.11.13-15. IPSC Csikóvári Para SE Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.11.14. Gyorspont Villanás SE Budapest VSE Lőtér Eredmény
2014.11.15. Gyorspont Szent Hubertusz SZLK Kaposvár Eredmény
2014.11.20. Gyorspont Csikóvári Para SE Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.11.21. Gyorspont Szegedi Police Academy SC Eredmény
2014.11.21. Gyorspont DVC SE Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.11.22. Steel Ch Szegedi Police Academy SC Eredmény
2014.11.22. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkó Eredmény
2014.11.27-29. IPSC Csikóvári Para SE Budapest Limes Lőtér (Pisztoly II. min.) Eredmény
2014.11.29. Steel Ch TVLK Tatabánya Eredmény
2014.11.29. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény
2014.11.29. Sziluett Alpokalja LE Ják Erdemény
2014.11.29 Gyorspont Debreceni Lövészsuli SE – Derecskei ÁFÉSZ LK   facebook Eredmény
2014.11.29 Sziluett Debreceni Lövészsuli SE – Derecskei ÁFÉSZ LK   facebook Eredmény
2014.11.30. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2014.12.04. Gyorspont Limes SE Budapest Eredmény
2014.12.05. Gyorspont DVC SE Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.12.06. IPSC BEL SE Mikulás Kupa Budapest   PDF Eredmény
2014.12.07. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2014.12.11. Gyorspont Csikóvári Para SE (Puska gyp.) Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.12.12-13. IPSC Para-Gun Kft. Pénzkísérő Level-II    Pályák Eredmény
2014.12.12. Gyorspont Limes SE Budapest Eredmény
2014.12.13. Gyorspont Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény
2014.12.13. Sziluett Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény
2014.12.14. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2014.12.18-20. IPSC Csikóvári Para SE Budapest Limes Lőtér Eredmény
2014.12.19-20. IPSC Puskás LE Debrecen Pince Lőtér   Pályák Eredmény
2015.01.03. Gyorspont Rumcájsz LE Nem Minősítő
2015.01.03. Sziluett Rumcájsz LE 50m Szilett Nem Minősítő
2015.01.04. Gyorspont Puskás LE Pincelőtér Debrecen Nem Minősítő
2015.01.08-10. IPSC CSPSE Limes Lőtér Nem Minősítő
2015.01.10-11. Gyorspont Puskás LE Pincelőtér Debrecen Nem Minősítő
2015.01.10. IPSC Bel SE Újév Kupa  PDF Nem Minősítő
2015.01.17. Steel Ch Puskás Le Pincelőtér Debrecen Nem Minősítő
2015.24-25. IPSC Puskás LE Pincelőtér Debrecen Nem Minősítő
2015.01.31. Gyorspont Puskás LE Pincelőtér Debrecen Nem Minősítő
2015.02.01. Gyorspont Rumcájsz LE Eredmény
2015.02.01. Sziluett Rumcájsz LE 50m Sziluett Eredmény
2015:02.05. Gyorspont CSPSE Limes Lőtér Budapest Erdemény
2015.02.06. Gyorspont LIMES SE Budapest – Puska Gyorspont  16 órától! Eredmény
2015.02.07. IPSC Bel SE “Süninap” IPSC Level II Gepárd Lt. Budapest   PDF Eredmény
2015.02.07. Történelmi Rumcájsz LE Eredmény
2015.02.07. Gyorspont Alpokalja LE Eredmény
2015.02.07. Sziluett Alpokalja LE Eredmény
2015.02.08. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2015.02.12. Gyorspont Alpokalja SE Budapest VSE Lőtér – Nk.Pisztoly Eredmény
2015.02.13. Gyorspont Villanás Se Budapest – Kiskaliberű Pisztoly Eredmény
2015.02.14. Gyorspont DLSE –  Derecskei ÁFÉSZ  Betegség miatt elmarad! Elmaradt
2015.02.14. Sziluett DLSE – Derecskei ÁFÉSZ  Betegség miatt elmarad! Elmaradt
2015.02.14. IPSC Puskás LE Debrecen Pincelőtér – IPSC Pisztoly Eredmény
2015.02.19. Gyorspont CSPSE Limes lőtér Budapest Eredmény
2015.02.20. Gyorspont LIMES SE Budapest Eredmény
2015.02.20-21. IPSC Blue-Line Verseny Debrecen Pince Lőtér Eredmény
2015.02.21. IPSC Blue-Line Verseny Budapest Limes Lőtér Eredmény
2015.02.21. IPSC Blue-Line Verseny Dunaújváros Lőtér u.1. Erdemény
2015.02.21. IPSC Blue-Line Verseny Szeged Kossuth Sgrt. Eredmény
2015.02.21. IPSC Blue-Line Verseny Szerencs-Ond Levente Lőtér Eredmény
2015.02.21. Steel Ch Dunaújvárosi LSE Szezonnyitó – Pisztoly  Pályák Eredmény
2015.02.21. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2015.02.22 Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2015.02.28. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2015.02.28. Sziluett TVLK Tatabánya Eredmény
2015.02.28 IPSC Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2015.03.01. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2015.03.05. Gyorspont CSPSE Limes Lőtér Budapest Eredmény
2015.03.06. Gyorspont DVC SE Limes Lőtér Budapest – Puska Gyorsp. Eredmény
2015.03.07. Gyorspont Bakony Dinamikus LE Márkói Lőtere Eredmény
2015.03.07. Steel Ch Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2015.03.09. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény
2015.03.14. Steel Ch Rumcájsz LE – Maroklőfegyver Seel Challenge, Derecske Eredmény
2015.03.14. Sziluett TVLK Tatabánya – Turul Kupa I. Forduló Eredmény
2015.03.14. Steel Ch Dunaújvárosi LSE – Pisztoly – SörétesPálya pi. – sörétes Erdemény
2015.03.15. IPSC IV. Mikes Kelemen Kupa AA Level II   Eredmény
2015.03.15. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2015.03.19. Gyorspont CSPSE Limes Lőtér Budapest – Puska Gyorsp. Eredmény
2015.03.20. Gyorspont DVC SE Budapest Limes Lőtér – Pisztoly Gyorsp. Eredmény
2015.03.21. Gyorspont Szent Hubertus SZLK Kaposvár SEFAG Lőtér  LINK Eredmény
2015.03.21. Gyorspont DLSE – Derecskei ÁFÉSZ Eredmény
2015.03.21. Sziluett DLSE – Derecskei ÁFÉSZ Eredmény
2015.03.21. IPSC TACTICAL CHALLENGE DAY – Pisztoly Verseny – Gyál, DSZLE Eredmény
2015.03.22. IPSC “Big Bill” IPSC Match Pisztoly Level II. Berettyóújfalu  Pályák Eredmény
2015.03.28. Steel Ch TVLK Tatabánya – Sörétes Steel Challenge Eredmény
2015.03.28. Gyorspont P.A.S.C. Szeged  Eredmény
2015.03.29. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2015.04.04. Gyorspont Rumcájsz LE, Derecskei Lőtér Eredmény
2015.04.04. Sziluett Rumcájsz LE – 50m, Derecskei Lőtér Eredmény
2015.04.04. IPSC Dunaújvárosi LSE –  2015 – Pisztoly  Pályák Eredmény
2015.04.04. SteelCh Szent Hubertus Szlk. Kaposszerdahely Tókaji Lt.  LINK Eredmény
2015.04.11. Gyorspont Alpokalja SE,Para-Gun SV. Összetett Gyp.Kupa I. Forduló Eredmény
2015.04.11-12. IPSC Eredmény
2015.04.11. Gyorspont Alpokalja LE Eredmény
2015.04.11. Sziluett Alpokalja LE Eredmény
2015.04.12. Gyorspont MVSE Miskolci Lőtere Eredmény
2015.04.12 Sziluett MVSE Miskolci Lőtere Eredmény
2015.04.12. Gyorspont Pünkösdi Lövészkirály I.ford. Honfoglalás LLK. Jászberény Eredmény
2015.04.16. Gyorspont Alpokalja SE VSE Lőtér Budapest Eredmény
2015.04.17. Gyorspont Villanás SE Budapest Eredmény
2015.04.18-19 IPSC DSZLE Bükk Mountain Rifle Open Level III. Eredmény
2015.04.18. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2015.04.18. Sziluett TVLK Tatabánya Eredmény
2015.04.18. Steel Ch Magyar Rendőr Szituációs LE Eredmény
2015.04.19 Steel Ch Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2015.04.19. Gyorspont MTTSZ Lövész-Íjász SE Tab Eredmény
2015.04.25 Gyorspont BDLE Márkói Lőtere Eredmény
2015.04.25. Gyorspont P.A.S.C. Szeged Eredmény
2015.04.25. Gyorspont MTTSZ Béke Egy. Martfű – Szolnok MÁV Lőtér Eredmény
2015.04.25. IPSC Magnum Kupa 2015 IPSC Level II. Magum Lt. Bp.Rem.SE  Nev. Eredmény
2015.04.25. Steel Ch Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény
2015.05.03. Steel Ch TVLK Tatabánya – Pisztoly, Puska Steel Ch. Eredmény
2015.05.03. Gyorspont Szászvári LE Gyorspont Kiemelt Verseny Eredmény
2015.05.03. Sziluett Szászvári LE Sziluett Verseny Eredmény
2015.05.09. IPSC Egri Polgári LE Eger Kupa IPSC verseny I. forduló+Pálya Eredmény
2015.05.10. Gyorspont Nagyberény LK  Kiemelt Verseny Eredmény
2015.05.16. Steel Ch Alpokalja LE – Jáki Lőtér Eredmény
2015.05.16. Gyorspont Alpokalja SE – Páty Szabadtéri Lőtér Eredmény
2015.05.16. Gyorspont MVSE Ond Levente Lőtér – Összetett Gyorspont Eredmény
2015.05.17. Gyorspont Pünkösdi Lövészkirály II.ford. Honfoglalás LLK. Jászb. Eredmény
2015.05.18. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest – Waffenorg Bt. Lőtér Eredmény
2015.05.23. Gyorspont Rumcájsz LE -Derecske Városi Lőtér Eredmény
2015.05.23 Sziluett Rumcájsz LE – 50m – Derecske Városi Lőtér Eredmény
2015.05.23. IPSC Göcsej SE – Pisztoly,Puska – Buslakpusztai Lőtér  Pályák Eredmény
2015.05.23. Steel Ch Pelikán LE Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2015.05.23. Steel Ch Dunaújvárosi LSE – Pisztoly,Puska,Sörétes –  Pályák Eredmény
2015.05.24. Sziluett Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2015.05.24. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub Látrány Lt. Eredmény
2015.05.30. IPSC Debreceni Polaris SE Thunder on the Stage Eredmény
2015.05.30. Gyorspont P.A.S.C. Szeged Eredmény
2015.06.05. Gyorspont P.A.S.C. Szeged  Technikai okok miatt elmarad! Elmaradt!
2015.06.06. Gyorspont Para-Gun SV-Alpokalja SE.Összetett Kupa II. Ford.Páty Lt. Eredmény
2015.06.06. Sziluett TVLK Tatabánya – Turul Kupa II. Forduló  Nevezés-Reg. Eredmény
2015.06.06. IPSC Szászvári LE – Pisztoly-Puska Level II. – Nevezés  Pályák Eredmény
2015.06.07 IPSC ZEN Rendészeti SE AA(Airsoft) Level II. Budapest  Pályák Eredmény
2015.06.07. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó – Szóládi Tereplőtér  Nevezés Eredmény
2015.06.13. IPSC Szent Hubertus SZLK Kaposvár SEFAG Lőtér  LINK Eredmény
2015.06.13. IPSC Dunaújvárosi LSE Nyárköszöntő IPSC – Pi.  Nevezés  Pályák Eredmény
2015.06.14. Steel Ch MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Lőtér Eredmény
2015.06.14. Gyorspont Pünkösdi Lövészkirály III.ford. Honfoglalás LLK    Nevezés Eredmény
2015.06.20. Sziluett Rumcájsz LE – 100m, Debrecen Apafa Eredmény
2015.06.20. Preciziós I. Peregi István Emlékverseny, Kkpuopt., Viharsarki SE.  Nevezés Eredmény
2015.06.21. Steel Ch Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2015.06.22-26. IPSC IPSC European Rifle Championship Felsőtárkány, HU. Eredmény
2015.06.27. Gyorspont BDLE Márkói Lőtere Eredmény
2015.07.04. IPSC Dunaújvárosi LSE –  GG Shotgun Challenge 2015Pályák  Nevezés Eredmény
2015.07.04. Sziluett Alpokalja LE Ják  Jelentkezés a versenyre Eredmény
2015.07.11-12. Gyorspont Gyorspont OB. Bihari LK. Berettyóújfalu  Nevezés Eredmény
2015.07.12. Steel Ch MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Lőtér Eredmény
2015.07.18. Steel Ch Rumcájsz LE – Sörétes Steel Ch. – Debrecen Apafa Eredmény
2015.07.19. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Szóládi Tereplőtér  Nevezés Eredmény
2015.07.23. Gyorspont Alpokalja SE – VSE Lőtér Budapest Eredmény
2015.07.24. Gyorspont Villanás SE – Budapest Eredmény
2015.07.25. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2015.07.25. Sziluett TVLK Tatabánya Eredmény
2015.07.25. Steel Ch MTTSZ Béke Klub Martfű – Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2015.08.01-02. IPSC Central­European Shotgun Open 2015   Nev.: 2015.01.01 Eredmény
2015.08.02. Gyorspont Lövészklub Nagyberény – Nagyberényi Lőtér Eredmény
2015.08.07-09. Steel Ch Steel Challenge OB. – Puskás LE Debrecen Apafa  Nevezés  Pályák Eredmény
2015.08.07-09. Steel Ch Sörétes Steel Challenge OB. – Puskás LE Debrecen  Nevezés  Pályák Eredmény
2015.08.07-09. Gyorspont Puskás LE – Debrecen  Nevezés Eredmény
2015.08.09. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub Látrány Lt. Eredmény
2015.08.15. Sziluett Rumcájsz LE – 50m – Derecske Városi Lőtér Eredmény
2015.08.15. Steel Ch DLSE Dunaújváros -Pisztoly-Puska-Sörétes  Nevezés Eredmény
2015.08.16. Gyorspont MVSE Füzesabonyi Lőtér  Nevezés Eredmény
2015.08.16. Sziluett MVSE Füzesabonyi Lőtér – 50 és 100m  Nevezés Eredmény
2015.08.22. Sziluett TVLK Tatabánya – Turul Kupa III. Forduló Eredmény
2015.08.30. Gyorspont MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Lőtér Eredmény
2015.08.30. Sziluett MTTSZ Borjádi LK Nagybudmér Lőtér Eredmény
2015.09.05. Sziluett 2015-évi 100 méteres sziluett OB – Füzesabony  Nevezés Eredmény
2015.09.05. IPSC Szent Hubertus SZLK Kaposvár SEFAG Lőtér, Pi.  LINK  Pályák Eredmény
2015.09.05. IPSC Szent Hubertus SZLK Kaposvár SEFAG Lőtér, Pu.  Pályák Eredmény
2015.09.05. Steel Ch DLSE – Dunaújváros – Pisztoly- Puska – Sörétes – Nevezés Eredmény
2015.09.12. Sziluett 2015-évi 50 méteres sziluett OB – Füzesabony  Nevezés Eredmény
2015.09.12. Gyorspont BDLE Márkói Lőtere Eredmény
2015.09.12. Gyorspont Szászvári LE   Nevezés Eredmény
2015.09.12. Steel Ch MTTSZ Béke Klub Martfü – Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2015.09.12. Sziluett Rumcájsz LE Derecskei Lőtér – 50m Elmaradt!
2015.09.12-13. IPSC Sig Sauer Budapest Open II. Eredmény
2015.09.13. IPSC Őszi “Big Bill” Match IPSC Pisztoly Level II – Bihari LK Berettyó.  Pályák Eredmény
2015.09.19. Gyorspont Para-Gun Kft. Összetett Kupa III. Forduló – Dunaújváros Eredmény
2015.09.19. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény
2015.09.19. Sziluett Alpokalja LE Ják Eredmény
2015.09.19. IPSC Eger Kupa II. – Egri PLE – Level II  Pályák Eredmény
2015.09.20. Steel Ch Magyar Rendőr Szituációs LE  Alacsony Versenyzői Létszám! Eredménytelen
2015.09.20. Gyorspont STIHL Nagydíj – Honfoglalás LLK Jászberény –  Nevezés Eredmény
2015.09.26. IPSC Göcsej SE – Pi.,Pu. – Buslakpusztai Lőtér  Pályák Eredmény
2015.09.26. IPSC CSPSE IPSC Pisztoly Utánpótlás Minősítő Bp.  Blue-Line Szintfelmérő Eredmény
2015.10.01. Gyorspont Alpokalja SE VSE Lőtér Budapest Eredmény
2015.10.03-04. IPSC DSZLE GECO OPEN   (Pisztoly)  Level III. Eredmény
2015.10.03. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2015.10.03. Sziluett TVLK Tatabánya Eredmény
2015.10.03 Gyorspont Rumcájsz LE Derecskei Lövésnap 2015 Eredmény
2015.10.03. Sziluett Rumcájsz LE Derecskei Lövésnap 2015 – 50m Sziluett Eredmény
2015.10.08. Gyorspont Alpokalja SE VSE Lőtér Budapest Eredmény
2015.10.10. Steel Ch Rumcájsz LE – Maroklőfegyver Eredmény
2015:10.10. IPSC IPSC Pisztoly OB. Szászvári LE, Szászvár  Nevezés  Pályák Eredmény
2015.10.11. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Szóládi Tereplőtér  Nevezés Eredmény
2015.10.11. Steel Ch Pelikán Le Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2015.10.17. Steel Ch Szent Hubertus SZLK Kaposszerdahely Tókaji Lőtér  LINK Eredmény
2015.10.17. Gyorspont DLSE – Derecskei ÁFÉSZ Elmaradt!
2015.10.17. Sziluett DLSE – Derecskei ÁFÉSZ Elmaradt!
2015.10.17. Gyorspont Alpokalja LE Eredmény
2015.10.17. Sziluett Alpokalja LE Elmaradt!
2015.10.17. Steel Ch Dunaújvárosi LSE – Steel All DLSE Open – Összetett Eredmény
2015.10.17. IPSC Sig Sauer Level II. IPSC Karabély OB. – Nagytétény Eredmény
2015.10.18. IPSC ZEN Rendészeti SE Liga AA(Airsoft) Level II –MagnumLt. Fót  Pálya Eredmény
2015.10.18. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2015.10.18. Steel Ch Magyar rendőr Szituációs LE Eredmény
2015.10.24. Gyorspont BDLE Márkói Lőtere Eredmény
2015.10.24. Preciziós 2015. MDLSZ Nagytáv. Preciziós Puska OB. Békéscsaba  Nevezés Eredmény
2015.10.24. Gyorspont BTK SE. OKTOBERSHOOT, Pátyi Lőtér Eredmény
2015.10.24. Gyorspont Lövészsuli SE Derecskei Lt. Eredmény
2015.10.24. Sziluett Lövészsuli SE Derecskei Lt. Eredmény
2015.10.26. IPSC BEL SE IPSC Match October 25 th  2015 Eredmény
2015.10.29. Gyorspont CSPSE Gyorspont pisztoly Eredmény
2015.10.30. Gyorspont Limes SE Gyorspont sörétes puska Eredmény
2015.10.31. Gyorspont Mester Lövész SE Csongrád Kupa – Csongrádi Lőtér Eredmény
2015.10.31. Gyorspont Honfoglalás SE – Hábencius Lőtér Jászberény Eredmény
2015.10.31. Sziluett Honfoglalás SE – Hábencius Lőtér Jászberény Eredmény
2015.11.05. Gyorspont Alpokalja Sportegyesület Eredmény
2015.11.07. Sziluett TVLK Tatabánya – Turul Kupa IV. Forduló Eredmény
2015.11.07. Gyorspont Puskás LE Pincelőtér Debrecen Eredmény
2015.11.08. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2015.11.12. Gyorspont Villanás SE Eredmény
2015.11.12 Gyorspont Limes SE Gyorspont pisztoly Eredmény
2015.11.13. Gyorspont DVC. SE Gyorspont puska Eredmény
2015.11.14. IPSC DVLE-DSZLE IPSC sörétes  Eredmény
2015.11.14 IPSC DVLE-DSZLE IPSC pisztoly Eredmény
2015.11.14. Gyorspont Szent Hubertus SZLK Kaposvár SEFAG Lőtér  LINK Eredmény
2015.11.15 Gyorspont Puskás Lövész Egyesület – Pincelőtér Eredmény
2015.11.16. Gyorspont Para-Gun Kft. Budapest Eredmény
2015.11.21-22. IPSC Puskás Lövész Egyesület – Pincelőtér (Pisztoly) Eredmény
2015.11.21. Steel Ch Rumcajsz LE Eredmény
2015.11.26 Gyorspont DVCSE – Pisztoly  Eredmény
2015.11.27 Gyorspont CSPSE – Puska és Sörétes Puska Eredmény
2015.11.27. Gyorspont MDLSZ Gyorspont Minősítő Verseny Viharsarki SE Békéscsaba Eredmény
2015.11-28. Gyorspont DLSE – Derecskei ÁFÉSZ- Derecskei Lőtér    ffacebook Eredmény
2015.11.28. Sziluett DLSE – Derecskei ÁFÉSZ – Derecskei Lőtér    facebook Eredmény
2015.11.28. Gyorspont Alpokalja LE Ják Eredmény
2015.11.28. Sziluett Alpokalja LE Ják Eredmény
2015.11.29 Gyorspont Puskás Lövész Egyesület – Pincelőtér Eredmény
2015.11.29. Gyorspont MTTSZ Lövész-Íjász SE Tab Eredmény
2015.11.29. Gyorspont Honfoglalás SE – Hábencius Lőtér Jászberény Eredmény
2015.11.29. Sziluett Honfoglalás SE – Hábencius Lőtér Jászberény Eredmény
2015.11.29. IPSC BEL SE IPSC Match November 29th 2015 Eredmény
2015.12.03. Gyorspont Alpokalja SE – Villanás SE I. Forduló Eredmény
2015.12.04-05 IPSC Para-Gun Kft – VI. Virágos Ernő 2015 évi Pénzkisérő -. Budapest – Pályák Eredmény
2015.12.05. Gyorspont Puskás Lövész Egyesület – Pincelőtér Eredmény
2015.12.05. IPSC Bel SE Mikulás Kupa  PDF  Pályák Eredmény
2015.12.05 Hagyományörző Long Colt SE – Ravazd Magyalosi Lőtér Eredmény
2015.12.06. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu – Mikulásnapi Gyorspont Verseny Eredmény
2015.12.10 Gyorspont Alpokalja SE – Villanás SE II. Forduló Eredmény
2015.12.10-12. IPSC Csikóvári Para SE IPSC Pisztoly Minősítő – Budapest Limes Lőtér Eredmény
2015.12.12. Gyorspont Rumcájsz LE Eredmény
2015.12.12. Sziluett Rumcálsz LE – 50m Elmaradt
2015.12.12. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2015.12.12. Sziluett TVLK Tatabánya Eredmény
2015.12.13. Gyorspont Sitmar LTD Lövész TSE – Mátészalka Eredmény
2015.12.13. Sziluett Sitmar LTD Lövész TSE – Mátészalka Eredmény
2015.12.14. Gyorspont Eredmény
2015.12.15. Gyorspont Csikóvári Para SE Puska Eredmény
2016.01.02. Gyorspont Runcájsz LE Eredmény
2016.01.02. Sziluett Runcájsz LE – 50m Eredmény
2016.01.03. Gyorspont Puskás LE Évadnyitója – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.01.10 IPSC BEL SE Újév Kupa Eredmény
2016.01.10. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövészklub – Jászberény Eredmény
2016.01.10. Sziluett Honfoglalás Lovas és LK. – Jászberény 50m  Nem minősítő! Eredmény
2016.01.14. Gyorspont Limes SE Pisztoly Gyorspont Verseny – Budapest Eredmény
2016.01.15. Gyorspont DVC SE Puska Gyorspont Verseny – Budapest Eredmény
2016.01.15.16. IPSC Para-Gun Kft IPSC Level II. –  Budapest Eredmény
2016.01.16. Gyorspont Puskás LE – Pincelőtér Debrecen Eredmény
2016.01.17. IPSC ZEN Rendészeti SE AA IPSC Level I 
Eredmény
2016.01.23. Steel Ch Rumcájsz LE – Derecske Eredmény
2016.01.23-24. IPSC Puskás LE – Pincelőtér Debrecen Eredmény
2016.01.23. Gyorspont Alpokalja LE Eredmény
2016.01.23. Sziluett Alpokalja LE  Nem minősítő! Eredmény
2016.01.30. Gyorspont Puskás LE – Pincelőtér Debrecen Eredmény
2016.01.30. Gyorspont Alpokalja SE Gyorspont Minősítő – Budapest Eredmény
2016.02.06. Gyorspont Rumcájsz LE Eredmény
2016.02.06. Sziluett Rumcájsz LE – 50m Eredmény
2016.02.12-13 IPSC CSPSE IPSC Pisztoly II. – Limes Lőtér Budapest Eredmény
2016.02.13. Gyorspont Alpokalja LE – Jáki Lőtér Eredmény
2016.02.13. Sziluett Alpokalja LE – Jáki Lőtér – 50m Elmaradt
2016.02.14. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövészklub – Jászberény Eredmény
2016.02.14. Sziluett Honfoglalás Lovas és Lövészklub – 50 m – Jászberény  Nem minősítő! Eredmény
2016.02.14. Gyorspont Puskás LE – Pincelőtér Debrecen Eredmény
2016.02.20. Hagyományörző Rumcájsz LE . Debrecen Apafa Eredmény
2016.02.21. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2016.02.22. Gyorspont Para-Gun Kft. – Waffenorg Lőtér Budapest Eredmény
2016.02.27. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2016.02.28.. IPSC BEL SE Farsang Kupa Eredmény
2016.02.28. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.03.06. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.03.12. IPSC DVLE Puska Verseny  Link Eredmény
2016.03.12. IPSC V. Mikes Kelemen AA Kupa level I és Puska DEMO  
Eredmény
2016.03.12. Sziluett TVLK Tatabánya – Turul Kupa I. Forduló Eredmény
2016.03.12. Steel Ch Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.03.12. Gyorspont Miskolci Vasutas SE Füzesabonyi Lőtér Eredmény
2016.03.12. Sziluett Miskolci Vasutas SE – 100m – Füzesabonyi Lőtér  
Eredmény
2016.03.12. Gyorspont Szent Hubertusz SE Eredmény
2016.03.13. IPSC International AA Legaue IPSC level II  Nem minősítő! Eredmény
2016.03.13. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövészklub – Jászberény Eredmény
2016.03.13. Sziluett Honfoglalás Lovas és Lövészklub – 50m – Jászberény  Nem minősítő! Eredmény
2016.03.17. Gyorspont CSPSE Budapest – Pisztoly Gyorspont Verseny Eredmény
2016.03.18. Gyorspont LIMES SE Budapest – Puska Gyorspont Verseny Eredmény
2016.03.18-19. IPSC Para-Gun Kft. Virágos Kiss Ernő Emlékverseny  Nevezés Eredmény
2016.03.19. IPSC Gyakorlás Mozgó Célokra  Link Eredmény
2016.03.19. IPSC DVLE Sörétes  Link  Elmarad! Elmaradt
2016.03.19. Gyorspont P.A.S.C. Szeged Eredmény
2016.03.20. Sziluett Bihari LK Berettyóújfalu – 50m Eredmény
2016.03.26. Steel Ch Rumcájsz LE – Derecske Eredmény
2016.03.26. Gyorspont Bakony Dinamikus LE – Márkó Eredmény
2016.03.26. Gyorspont Dunaújvárosi LSE – Gyorspont Nyuszi Kupa(Össz.Kat.)  Nevezés Eredmény
2016.04.02. Gyorspont Rumcájsz LE – Derecske Eredmény
2016.04.02. Sziluett Rumcájsz LE – 50m – Derecske Elmaradt
2016.04.02. IPSC Szászvári LE – ProAm Pisztoly IPSC  Nevezés  Pályák Eredmény
2016.04.02. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2016.04.02. Gyorspont Alpokalja SE – Budapest, Gyorspont Minősítő Eredmény
2016.04.03. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.04.09. Gyorspont BTK SE Páty – Gyorspont Minősítő  Nevezés Eredmény
2015.04.09. Gyorspont Viharsarki SE Békéscsaba – Gyorspont Minősítő Eredmény
2016.04.09. Steel Ch Szent Hubertus SZLK – Kaposszerdahely Tókaji Lőtér Eredmény
2016.04.09. Steel Ch Bihari LK Berettyóújfalu – Pisztoly Nem min.
2016.04.10. Gyorspont Sitmar LTD. Lövész TSE – Mátészalkai Lőtér Eredmény
2016.04.10. Sziluett Sitmar LTD. Lövész TSE – 50m – Mátészalkai Lőtér Nem minősítő! Eredmény
2016.04.10. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövészklub – Jászberény Eredmény
2016.04.10. Sziluett Honfoglalás Lovas és LK. – 50m Szil. – Jászberény Nem minősítő! Eredmény
2016.04.10. Steel Ch DLSE – Debrecen Airsoft Steel Ch.  Web  facebook Eredmény
2016.04.16. Gyorspont Alpokalja SE-Para-Gun SV Össz.Gyorspont I.forduló  Nev. Eredmény
2016.04.16. Steel Ch MTTSZ Béke Egyesület . Szolnok, Millér Lőtér Eredmény
2016.04.17. Gyoespont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.04.23. IPSC Civis Kupa – Pisztoly  Link Eredmény
2016.04.23. Steel Ch Rumcájsz LE – Derecske Eredmény
2016.04.23. Steel Ch Dunaújvárosi LSE – V.Steel Kupa I.(Össz. Kat.-4 Pálya)  Nevezés Eredmény
2016.04.23. Gyorspont P.A.S.C. Szeged – Gyorspont Minősítő Eredmény
2016.04.24. Gyorspont Lövészklub Nagyberény Kiemelt Gyorspont Verseny Eredmény
2016.04.24. Steel Ch Gemini Team LE – Gyál – GEMINI STEEL KILL I. Forduló Eredmény
2016.04.30. Gyorspont Dr. Tóth Béla Emlékverseny – Bakony Dinamikus LE Eredmény 
2016.04.30. Steel Ch Alpokalja SE – Páty Szabadtéri Lőtér Eredmény
2016.05.01. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.05.01. Gyorspont Nagymányoki Lőegylet Lőtér Avató Gyorspont Mínősítő Eredmény
2016.05.07. Gyorspont Szászvári LE Kiemelt Verseny  Nevezés Eredmény
2016.05.07. Sziluett Szászvári LE – 50m Sziluett Verseny  Nevezés Eredmény
2016.05.07. Steel Ch Pelikán LE – Solnok Millér Lőtér Eredmény
2016.05.08. Gyorspont Puskás LE – Debrecen – Pincelőtér Eredmény
2016.05.12. Gyorspont Villanás SE – Budapest Eredmény
2016.05.14. Steel Ch TVLK tatabánya – Sörétes Eredmény
2016.05.14. IPSC Eger Kupa I. 2016. Level II – Salgótarján Városi Lőtér Közlemény! Eredmény
2016.05.14. Preciziós Viharsarki SE – Nagytávolságú Kiskaliberű Puska Min. – Békéscsaba Eredmény
2016.05.15. Gyorspont Rumcájsz LE – Derecske 
Elmaradt
2016.05.15. Sziluett Rumcájsz LE – 50m – Derecske 
Elmaradt
2016.05.22. Preciziós Bihari LK Berettyóújfalu – Kiskaliberű pu.50m  Nevezés Eredmény
2016.05.28. Gyorspont Bakony Dinamikus LE – Márkó Eredmény
2016.05.28. Gyorspont P.A.S.C. Szeged Eredmény
2016.05.28-29. IPSC ZEN  Rendészeti SE AA IPSC Level II Budapest  Pályák  Nevezés Eredmény
2016.05.28. IPSC Shooting Masters Production Kupa 2016. Level II – Gyál Eredmény
2016.05.29. Gyorspont MTTSZ Városi Lövészklub Fonyód Eredmény
2016.05.29. Gyorspont Junior Verseny – Hábencius Lőtér Jászberény Eredmény
2016.05.29. Sziluett Junior Verseny 50m-es Sziluett – Jászberény Eredmény
2016.05.29. Steel Ch Gemini Team LE – Gemini Seel Kill Versenysorozat II. Forduló – Gyál Eredmény
2016.05.31. Gyorspont Alpokalja SE – BKV Lötér Budapest Eredmény
2016.06.03-04. Gyorspont Szászvári LE Gyorspont Minősítő Verseny  Nevezés
Eredmény
2016.06.03-04. Sziluett Szászvári LE 50m-es Sziluett Verseny  Nevezés Eredmény
2016.06.04. IPSC DLSE – Welcome Sunshine 2016 Level II  English  Reg.  Nev. Eredmény
2016.06.04. Sziluett TVLK Tatabánya – Turul Kupa II. Forduló Eredmény
2016.06.05. Gyorspont MTTSZ Lövész-Íjász SE – Tab (Kemelt) Eredmény
2016.06.05. Gyorspont Pünkösdi Lövészkirály Kupa – Honfoglalás Lovas és LE Jászberény Eredmény
2016.06.10-12. Steel Ch Puskás LE-Rumcájsz LE Steel Challenge OB.-Debrecen Apafa Eredmény
2016.06.18. Gyorspont Rumcájsz LE – Derecskei Lőtér Nem min.
2016.06.18. Sziluett Rumcájsz LE – 50m-es Sziluett Derecskei Lőtér Nem min.
2016.06.18. IPSC Sig Sauer Level II IPSC Rifle Match – LINK – English
Eredmény
2016.06.18. Preciziós 2. Pergi István Emlékverseny Viharsarki SE – Békéscsaba Eredmény
2016.06.18-19. IPSC “Big Bill” Match IPSC Level II-Bihari LK Berettyóújfalu Pályák Nevezés Eredmény
2016.06.19. Steel Ch MTTSZ Borjádi LK – Nagybudméri Lőtér Eredmény
2016.06.19. IPSC Shooting Masters Standard-Revolver Kupa 2016 IPSC Level II – Gyál Eredmény
2016.06.25. Gyorspont Lövészklub Nagyberény Kiemelt Gyorspont Verseny Eredmény
2016.06.25-26. IPSC GECO-OPEN Eredmény
2016.06.26. Steel Ch Alpokalja SE – Páty Szabadtéri Lőtér Eredmény
2016.06.26. Steel Ch Gemini Steel kill Versenysorozat III. – Gyál Nem min.
2016.06.28. Gyorspont Alpokalja SE – László Napi Gyorspont Minősítő – BKV Pincelőtér Eredmény
2016.07.02. IPSC DLSE-II. GG Shotgun Open 2016 Level II  English  Reg.  Nev. Eredmény
2016.07.02. Gyorspont Sitmar LTD. Lövész TSE – Nyíregyháza Eredmény
2016.07.02. IPSC Szent Hubertus SZLK – Kaposvár Eredmény
2016.07.08.10. IPSC Sig Sauer Budapest Open III. Level III. IPSC HgLINK  Eng Eredmény
2016.07.16. Steel Ch Rumcájsz LE Elmaradt
2016.07.16 IPSC Göcsej SE – IPSC Pisztoly, Puska – Pályák Eredmény
2016.07.16. Gyorspont Lovas Lövész Egyesület – Csömör Eredmény
2016.07.16. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2016.07.16. Preciziós TVLK Tatabánya Kiskaliberű Puska Preciziós Verseny – 50m Eredmény
2016.07.16-17. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Kiemelt Gyorspont Verseny  Nevezés Eredmény
2016.07.17. Steel Ch MTTSZ Borjádi LE – Nagybudméri Lőtér Eredmény
2016.07.17. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó – Szóládi Tereplőtér Eredmény
2016.07.19. Gyorspont Lovas Lövész Egyesület – Csömör Eredmény
2016.07.23. IPSC Egri Polgári Lövészegylet Eger Kupa II. forduló Elmarad! – Tech. ok Elmaradt
2016.07.23. Steel Ch Alpokalja SE – Páty Szabadtéri Lőtér – Elmarad! Elmaradt
2016.07.23. Gyorspont Junior verseny II. Forduló Viharsarki SE Békéscsaba Eredmény
2016.07.23. Sziluett Junior Verseny II. 100m-es Sziluett – Viharsarki SE Békéscsaba Eredmény
2016.07.31. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub – Látrányi Lőtér Eredmény
2016.07.31. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat IV. – Gyál Eredmény
2016.07.31. Gyorspont Soproni Polgári LE. Ziegner-Jagd Lőverseny 
Eredmény
2016.08.06. Gyorspont Rumcájsz LE  Elmarad! Elmaradt
2016.08.06. Sziluett Rumcájsz LE – 50m  Elmarad! Elmaradt
2016.08.06. IPSC Eger Kupa II. Forduló (az időpont változhat) Elmarad! – Tech. ok Elmaradt
2016.08.06. Gyorspont Alpokalja SE-Para-Gun SV Össz, Gyorspont II. Ford. – Páty  Nevezés Eredmény
2016.08.07. Sziluett Gepárd SE – Mátészalka – 50m-es IMSSU OB.  Nevezés Eredmény
2016.08.12-13. IPSC IPSC AA Clubs Level I. Hungary Battonya Eredmény
2016.08.12-13. Gyorspont Szászvári LE Gyorspont Minősítő Eredmény
2016.08.12-13. Sziluett Szászvári LE 50m-es Sziluett Verseny Eredmény
2016.08.13. IPSC Szent Hubertus SZLK – Kaposvár Elmarad Elmaradt
2016.08.13-14. IPSC Central European Shotgun Open Eredmény
2016.08.18. Gyorspont Villanás SE – VSE Lőtér Budapest Eredmény
2016.08.20. Gyorspont Rumcájsz LE – Derecskei Lőtér Eredmény
2016.08.20. Sziluett Rumcájsz LE – 50m-es Sziluett Verseny – Derecskei Lőtér Eredmény
2016.08.27. Preciziós Szászvári LE – 150-200m-es Kiskaliberű Preciziós OB.  Nevezés Eredmény
2016.08.27. Sziluett TVLK Tatabánya – Turul Kupa III. Forduló Eredmény
2016.08.27. IPSC Agria CUP 2016 Level II Pistol – Pályák – Nevezés Eredmény
2016.08.28. IPSC ZEN Rendészeti SE –  AA IPSC Level II minősítő Budapest  Pályák Eredmény
2016.08.28. Gyorspont Miskolci Vasutas SE Füzesabonyi Lőtér Eredmény
2016.08.28. Sziluett Miskolci Vasutas SE – 100m – Füzesabonyi Lőtér 
Eredmény
2016.08.28. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat V. – Gyál Eredmény
2016.09.03. IPSC Bükk Mountain Rifle Open
Eredmény
2016.09.03. Gyorspont TVLK Tatabánya Eredmény
2016.09.03. Preciziós TVLK Tatabánya – 50m-es Kkpu. Preciziós Verseny Nem minősítő! Eredmény
2016.09.04. IPSC Bükk Mountain Pisztoly Open OB.
Eredmény
2016.09.04. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub – Látrány Lötér Eredmény
2016.09.09-10. Preciziós Viharsarki SE-Nagytáv. Nagykalib. Pu. OB.  Békéscsaba  Elmarad!
Elmaradt
2016.09.10. Sziluett Rumcájsz LE – 100m Eredmény
2016.09.10. IPSC Szászvári ProAm – Pisztoly – Technikai okok miatt Elmarad!
Elmaradt
2016.09.10. Steel Ch Dunaújváros Kombinált Steel Open  Nevezés Eredmény
2016.09.10. Steel Ch Lovas Lövész Egyesület – Dunaújváros Eredmény
2016.09.11. Gyorspont Lövészklub Nagyberény Kiemelt Gyorspont Verseny  Nevezés Eredmény
2016.09.15. Gyorspont Villanás SE – OB-re felkészítő Gyorspont Verseny Eredmény
2016.09.17. Steel Ch Pelikán LE Solnok Millér Lőtér Eredmény
2016.09.17. IPSC Shooting Masters Classic-Open Kupa 2016 IPSC Level II – Gyál Eredmény
2016.09.17. Gyorspont Sitmar LTD.  Lövész TSE. Nyíregyháza Eredmény
2016.09.18. Preciziós Bihari LK – 50m-es Kiskal. Pu. Preciziós – Berettyóújfalu  Nevezés Eredmény
2016.09.24. Gyorspont Rumcájsz LE -Elmarad!  (OB. miatt) Elmaradt
2016.09.24. Sziluett Rumcájsz LE – 50m . Elmarad! (OB: miatt) Elmaradt
2016.09.24. Gyorspont Bakony Dinamikus LE – Márkó Eredmény
2016.09.24-25. Gyorspont Para-Gun SV. – Gyorspont OB. – Nagytétényi Lőtér  Nevezés Eredmény
2016.09.25. Gyorspont MTTSZ Borjádi LE – Nagybudméri Lőtér Eredmény
2016.09.25. Sziluett MTTSZ Borjádi LE . 50 m Sziluett – Nagybudméri Lőtér Eredmény
2016.09.25. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat VI. – Gyál Eredmény
2016.10.01. Sziluett Miskolci Vasutas SE – 100m-es IMSSU OB Füzesabony  Nevezés Eredmény
2016.10.02. Steel Ch Bihari LK – Berettyóújfalu – Sörétes Steel  Nevezés Eredmény
2016.10.03-08. IPSC European Handgun Championship Eredmény
2016.10.06. Gyorspont Villanás SE – VSE Lőtér Budapest Eredmény
2016.10.08. Gyorspont Dunaújvárosi LSE Golyóhullás Gyorspont Kupa(Össz.)
Eredmény
2016.10.08. Gyorspont Alpokalja LE – Jáki Lőtér Eredmény
2016.10.08. Sziluett Alpokalja LE – Jáki Lőtér – 50m Nem Minősítő! Eredmény
2016.10.08. Gyorspont Szent Hubertusz SE – Kaposszerdahely Tókaji Lőtér Eredmény
2016.10.08. Steel Ch Alpokalja SE – Páty Szabadtéri Lőtér Eredmény
2016.10.15. Steel Ch Rumcájsz LE Elmarad (munkanap) Elmaradt
2016.10.16. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2016.10.16. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó . Szóládi Tereplőtér Eredmény
2016.10.21-22. Preciziós 7. Békéscsabai Kolbász Kupa – Viharsarki SE Eredmény
2016.10.22. Gyorspont Bakony Dinamikus LE – Márkó Eredmény
2016.10.22. IPSC Göcsej SE IPSC Pisztoly, Puska – Buslakpusztai Lőtér – Pályák Eredmény
2016.10.23. Gyorspont B.T.K. SE OCTOBERSHOT II. Páty Eredmény
2016.10.23. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.10.24. Gyorspont CSPSE Pisztoly Gyorspont Minősítő – Limes Lőtér Budapest Eredmény
2016.10.25. Gyorspont Limes SE Puska Gyorspont Minősítő – Budapest Eredmény
2016.10.29-30. IPSC Airsoft OB. – ZEN Rendészeti SE. AA IPSC Level III.  Pályák Eredmény
2016.10.29. Sziluett TVLK Tatabánya – Turul Kupa IV. Forduló Eredmény
2016.10.29. Gyorspont MTTSZ Béke Egyesület Törökszentmiklós – Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2016.10.29. Steel Ch MTTSZ Béke Egyesület Sörétes Steel Ch. – Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2016.10.30. Gyorspont Fonyódi Családi SE. – Gyorspont Minősítő Eredmény
2016.10.30 Gyorspont Kiemelt Stihl Nagydíj – Honfoglalás LLK Jászberény  Nevezés Eredmény
2016.10.30. Sziluett Stihl Nagydíj (50m-es) – Honfoglalás LLK Jástberény  Nevezés Eredmény
2016.10.30. Preciziós Stihl Nagydíj N.táv.Prec.Pu. – Honfoglalás LLK Jászb.  Nem Minősítő!
Eredmény
2016.10.30. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.10.31. Gyorspont Limes SE – Pisztoly Gyorspont Min. – Budapest Eredmény
2016.11.01. Gyorspont CSPSE – Puska Gyorspont Min. – Limes Lőtér Budapest Eredmény
2016.11.03. Gyorspont Villanás SE – VSE Lőtér Budapest Eredmény
2016.11.05-06. Gyorspont Puskás LE Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.11.06. Gyorspont Soproni Polgári LE – Sopron Anger-réti Lőtér Eredmény
2016.11.06. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat VII. – Gyál 
Eredmény
2016.11.12. Steel Ch Rumcájsz LE Elmaradt
2016.11.12. Steel Ch TVLK tatabánya – Sörétes Steel Challenge Eredmény
2016.11.12. Gyorspont P.A.S.C. Szeged Eredmény
2016.11.12. Gyorspont Alpokalja SE-Para-Gun SV. Össz. Gyorsp. Kupa III.ford. Dunaújváros Eredmény
2016.11.13. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2016.11.13. Sziluett Debreceni Lövészsuli SE-Derecske ÁFÉSZ LK (50m)-Derecske facebook Eredmény
2016.11.14. Gyorspont DVC SE Pisztoly Gyorspont Min. – Limes Lőtér Budapest Eredmény
2016.11.15. Gyorspont DVC SE Puska Gyorspont Min. – Limes Lőtér Budapest Eredmény
2016.11.18. Gyorspont Limes SE Sörétes Gyorspont – Budapest Eredmény
2016.11.19. Steel Ch Szent Hubertus SE – Kaposszerdahely Tókaji Lőtér Eredmény
2016.11.19. Gyorspont Alpokalja LE -Ják Eredmény
2016.11.19. Gyorspont Viharsarki SE Gyorspont Minősítő – Békéscsaba Eredmény
2016.11.19. Steel Ch Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.11.20. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.11.20. Gyorspont MTTSZ Lövész-Íjász SE Tab (Kiemelt) Eredmény
2016.11.20. IDPA Shooting Masters IDPA – Gyál – Nevezés Eredmény
2016.11.21. Gyorspont Para-Gun Kft. – Budapest Eredmény
2016.11.26. Steel Ch Pelikán LE – Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2016.11.26. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.11.27. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat VIII. – Gyál Eredmény
2016.11.27. Gyorspont Mikulás Lövészverseny – Honfoglalás LLK Jászberény Eredmény
2016.11.27. Sziluett Mikulás Lövészverseny (50m) – Honfoglalás LLK Jászberény Eredmény
2016.11.27. Hagyományőrző Long Colt SE – Komárom-Szőnyi Lőtér Eredmény
2016.11.27. Gyorspont Debreceni Lövészsuli SE és Derecske ÁFÉSZ LK – Derecske Eredmény
2016.11.27. Sziluett Debreceni Lovészsuli SE és Derecske ÁFÉSZ LK – 50m.es – Derecske Eredmény
2016.12.01. Gyorspont CSPSE Pisztoly Gyorspont Minősító – Limes Lőtér Budapest Eredmény
2016.12.01. Gyorspont Villanás SE – VSE lőtér Budapest Eredmény
2016.12.02. Gyorspont CSPSE Puska Gyorspont Minősítő – Budapest Eredmény
2016.12.03. IPSC BEL SE Mikulás Kupa Eredmény
2016.12.03. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.12.03. Gyorspont Alpokalja LE – Ják Eredmény
2016.12.04. IPSC Puskás LE Mikulás IPSC- Debrecen Pincelőtér Eredmény
2016.12.04. Gyorspont Soproni Polgári LE – Sopron Anger-réti Lőtér Eredmény
2016.12.04 IDPA Santa Claus IDPA Match – BEL SE Gyál Gemini Lt.– LINK Eredmény
2016.12.10. Gyorspont Rumcájsz LE – Derecske Eredmény
2016.12.10. Sziluett Rumcájsz LE – 50m – Derecske Eredmény
2016.12.10. Gyorspont TVLK Tatabánya Gyorspont Minősítő Eredmény
2016.12.10. Sziluett Légpuskás Sziluett Minősítő – TVLK Tatabánya Eredmény
2016.12.10. Gyorspont Nagymányoki Lőegylet –  Mikulás Verseny Eredmény
2016.12.10. Gyorspont Sitmar LTD. Lövész TSE Évbúcsúztató – Nyíregyháza Eredmény
2016.12.10. IPSC Para-Gun SV. Pénzkísérő Versenye 2016 – Bp. Waffenorg Lt. Nevezés Eredmény
2016.12.11. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Eredmény
2016.12.11. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat IX. – Gyál Eredmény
2017.01.07. Gyorspont Rumcájsz LE Gyorspont Verseny – Derecske Eredmény
2017.01.07. Sziluett Rumcájsz LE 50m-es Sziluett Verseny – Derecske Eredmény
2017.01.08. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőlér Eredmény
2017.01.07-08. IDPA IDPA-Shooting Masters Verseny és Tréning – Gyál Eredmény
2017.01.14. Gyorspont Alpokalja LE Gyorspont Minősítő – Ják Eredmény
2017.01.14-15. IPSC Puskás LE IPSC Pisztoly – Debrecen Pincelőtér  Nevezés Eredmény
2017.01.15. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövészklub – Jászberény Eredmény
2017.01.21. Hagyományörző Rumcájsz LE Történelmi Lövészfegyverek Találkozója – Debrecen Eredmény
2017.01.20-22. IPSC CSPSE IPSC Level II – Budapest Limes Lőtér – Nevezés Eredmény
2017.01.22. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.01.23. Gyorspont CSPSE Puska Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.01.24. Gyorspont CSPSE Pisztoly Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.01.29. Steel Ch Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.01.29. Gyorspont Soproni Polgári LE Gyorspont Minősítő Eredmény
2017.02.04. Steel Ch Rumcájsz LE Derecske Városi Lőtér Eredmény
2017.02.04. Gyorspont Alpokalja LE Gyorspont Minősítő – Ják Eredmény
2017.02.05. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.02.06. Gyorspont LIMES SE Pisztoly Gyorspont Minősítő – Budapest Eredmény
2017.02.07. Gyorspont LIMES SE Puska Gyorspont Minősítő – Budapest Eredmény
2017.02.12. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.02.12. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövészklub – Jászberény Eredmény
2017.02.12. IDPA Funday IDPA Match – Gyál Gemini Lőtér  Link, Regisztráció Eredmény
2017.02.18. IDPA Carneval Cup IDPA Match – BEL SE – LINK Eredmény
2017.02.18. Steel Ch Rumcájsz LE – Derecske Városi Lőtér Eredmény
2017.02.18. Gyorspont Tatabánya VLK Gyorspont minősítő Verseny Eredmény
2017.02.19. IPSC Carneval Cup IPSC Match -Nem Minősítő – Link Eredmény
2017.02.19. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.02.24-25. IPSC Para-Gun SV. 2017/VII.Virágos Ernő Emlékverseny – Bp.  Nevezés Eredmény
2017.02.26. Steel Ch Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.02.26. Gyorspont Bihari LK Gyorspont Minősítő Bihari LK – Berettyóújfalu Eredmény
2017.02.27. Gyorspont DVC SE Pisztoly Gyorspont Minősítő – Budapest Eredmény
2017.02.28. Gyorspont DVC SE Puska Gyorspont Minősítő – Budapest Eredmény
2017.03.04. Gyorspont Karinthy Frigyes Gimnázium Lőegylet – Budapest BKV Lőtér Eredmény
2017.03.04. Gyorspont Nagymányoki LE Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.03.04-05. IPSC Puskás LE IPSC Pisztoly – Debrecen PincelőtérElmarad-Tech.ok Elmaradt
2017.03.10-12. IPSC CSPSE Tavaszi Versenysorozat II. forduló – Budapest  Nevezés Eredmény
2017.03.11. Sziluett TURUL Kupa I. Forduló Tatabánya Eredmény
2017.03.11. Preciziós 50m -es Kiskaliberű Preciziós Puska tatabánya Eredmény
2017.03.11. Steel Ch DVLE-DSZLE Steel Ch. Minősítő I. – Debrecen-Apafa Eredmény
2017.03.11. Gyorspont Szent Hubertus SZLK Gyorspont Min. – Kaposszerdahely Tókaji Lt. Eredmény
2017.03.11. IDPA IDPA International Qualifier – Gyál Gemini Lőtér Eredmény
2017.03.12. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.03.18. Steel Ch Rumcájsz LE – Derecske Városi Lőtér – Nem minősítő! Eredmény
2017.03.18. Gyorspont Alpokalja LE Gyorspont Minősítő – Ják Eredmény
2017.03.18. Sziluett Alpokalja LE 50m-es Sziluett -Ják – Nem minősítő! Eredmény
2017.03.18. Steel Ch Pelikán LE Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2017.03.19. Gyorspont Puskás LE – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.03.19. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövészklub – Jászberény Eredmény
2017.03.19. Sziluett Honfoglalás Lovas és Lövészklub – Jászberény Eredmény
2017.03.19. Sziluett Bihari LK Berettyóújfalu 50m-es Sziluett Eredmény
2017.03.25. Steel Ch Puskás LE – Debrecen PncelőtérElmarad-Tech.ok Elmaradt!
2017.03.25. Gyorspont Para.Gun SV. Gyorspont Minősítő – Budapest Eredmény
2017.03.25. Gyorspont BDLE Gyorspont Minősítő – Márkó Eredmény
2017.03.25. Gyorspont PASC Szeged – Gyorspont Minősítő Eredmény
2017.03.25-26. IPSC IPSC Sig Sauer Rifle Match Level III – Sig Sauer LE Budapest Eredmény
2017.03.26. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat I. Forduló Gyál Eredmény
2017.04.01. Gyorspont Miskolci Vasutas SE Gyorspont Minősítő – Füzesabonyi Lőtér Eredmény
2017.04.01. Sziluett Miskolci Vasutas SE 50-100m-es Sziluett – Füzesabony Eredmény
2017.04.01-02. IPSC Adjav Solkim DAY 2017 – Puskás LE Debrecen  LINK Eredmény
2017.04.01-02. IPSC Mikes Kelemen AA Kupa Battonya – Pályák Eredmény
2017.04.02. IPSC International AA Legaue IPSC Level II Hungary Battonya – Pályák
Eredmény
2017.04.02. Gyorspont Civis SE Gyorspont Minősítő – Debrecen Apafa – Elmarad – Tech.ok! Elmaradt
2017.04.02. Sziluett Civis SE 100m-es Sziluett  – Debrecen Apafa – Elmarad – Tech.ok! Elmaradt
2017.04.08. Steel Ch Szent Hubertus SZLK – Kaposszerdahely Tókaji Lőtér Eredmény
2017.04.08. Gyorspont Tatabánya VLK Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.04.08. Gyorspont Sitmar LTD Lövész TSE Gyorspont Minősítő Nyíregyháza Eredmény
2017.04.09. Steel Ch Bihari LK Berettyóújfalu Steel Challenge Minősítő Eredmény
2017.04.15. Gyorspont Rumcájsz LE – Derecske Városi Lőtér Eredmény
2017.04.15. Sziluett Rumcájsz LE – Derecske Városi Lőtér Eredmény
2017.04.15. Gyorspont DLSE Nyuszi Kupa Gyorspont Verseny – Dunaújváros  Nevezés Eredmény
2017.04.15. Steel Ch DLSE Nyuszi Kupa Steel Verseny – Dunaújváros  Nevezés Eredmény
2017.04.21-22. IPSC+Din. Para-Gun SV. Din. Mesterek Tornája I. Ford. – más időpontban: 05.19-20. Más Időp.
2017.04.22. Gyorspont Karinthy LE 25 Éves Jubileumi Gyorspont – Pátyi Lt.  Elmarad!
Más Időp.
2017.04.22. Steel Ch Szászvári Steel Challenge, Pisztoly, Puska, Sörétes  Nevezés Eredmény
2017.04.22. Gyorspont Alpokalja LE Gyorspont Minősítő – Ják  Elmarad! Elmaradt
2017.04.22. Sziluett Alpkalja LE 50m-es Sziluett – Ják  Elmarad! Elmaradt
2017.04.23. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövészklub – Jászberény  Elmarad! Elmaradt
2017.04.23. Precíziós Honfoglalás Lovas és Lövészklub Kiskaliberű Nagytáv.  Elmarad! Elmaradt
2017.04.23. Gyorspont Lövészklub Nagyberény Gyorspont Kiemelt Verseny  Nevezés Eredmény
2017.04.23. Steel Ch DVLE-DSZLE Steel Ch. Minősítő II. – Debrecen-Apafa Elmarad! Tech.ok Elmaradt
2017.04.23. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat 2. Forduló Gyál 04.30-án Megrendezve! Eredmény
2017.04.29. IPSC Shooting Masters All Divisions Budapest
Eredmény
2017.04.29. Gyorspont BDLE Gyorspont Minősítő – Márkó Eredmény
2017.04.29. Gyorspont Police Academy SC Gyorspont Minősítő – Szeged Eredmény
2017.04.29. Gyorspont MTTSZ Béke Egyesület – Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2017.04.29. Steel Ch MTTSZ Béke Egyesület Sörétes Steel Challenge – Szolnok Eredmény
2017.04.30. Gyorspont Bázis LE Gyorspont és Történelmi Minősítő Verseny – Nem Minősítő! Eredmény
2017.05.01. Gyorspont Nagymányoki LE Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.05.06. Steel Ch Sörétes Steel Challenge TVLK Tatabánya Eredmény
2017.05.06. Precíziós Szászvári LE Nagytáv.Kskal. Prec. Puska Bajnoki Forduló  Nevezés Eredmény
2017.05.13. Gyorspont Rumcájsz LE Derecske városi Lőtér Eredmény
2017.05.13. Sziluett Rumcájsz LE 50m-es Sziluett Verseny – Derecske Eredmény
2017.05.13. Steel Ch Pelikán LE Szolnok Millér Lőtér Eredmény
2017.05.13. Gyorspont Alpokalja LE Ják – Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.05.13 IPSC Göcsej SE I-II. Szintű IPSC Pisztoly, Pu. Verseny – Buslakpusztai Lt. – Pályák Eredmény
2017.05.13. IPSC Göcsej SE II szintű IPSC “Mini Rifle” Verseny – Buslakpusztai Lt. – Pályák Eredmény
2017.05.14. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövészklub Jászberény05.07-én lesz megrendezve!!! Eredmény
2017.05.14. Precíziós Honfoglalás Lovas és Lövészklub Nagykal. Nagytáv. Jászberény05.07-én!!! Eredmény
2017.05.14. Steel Ch DVLE-DSZLE Steel Ch. Minősítő III. – Debrecen-Apafa Más időpontban lesz! Elmaradt
2017.05.19-20. DKPL Para-Gun SV.Dinamikus Mesterek Tornája I.f.  Nevezés Eredmény
2017.05.20. Preciziós Viharsarki SE Békéscsaba 150-200m Nagytáv. Prec. KKPU VMás Időpontban! Elmaradt
2017.05.20 Steel Ch Puskás LE Sörétes Steel Challenge Minősítő – Debrecen Apafa  Nevezés Eredmény
2017.05.20. Hagyományőrző Long Colt SE – Komárom-Szőnyi Lőtér Eredmény
2017.05.21. Preciziós Bihari LK Berettyóújfalu 50m-es Kiskaliberű Preciziós Puska Verseny Eredmény
2017.05.21. Gyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub – Látrányi Lőiér Eredmény
2017.05.21. Gyorspont Karrinthy LE 25 éves Jubileumi Gyorspont Verseny  Nevezés Eredmény
2017.05.27. IPSC Shooting Masters Production Cup 2017 Dunaújváros
2017.05.27. Gyorspont BDLE Gyorspont Minősítő – Márkó Eredmény
2017.05.27. Gyorspont PASC Szeged – Gyorspont Minősítő Eredmény
2017.05.28. Gyorspont Soproni Polgári LE Gyorspont Minősítő  Elmarad! (techn.ok)
2017.05.28. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat 3. Forduló Gyál Eredmény
2017.06.03. Gyorspont Rumcájsz LE Derecske Városi Lőtér Eredmény
2017.06.03. Sziluett Rumcájsz LE 50m-es Sziluett Verseny – Derecske Eredmény
2017.06.03. Gyorspont Viharsarki SE MDLSZ Rapid Gyorspont Verseny Békéscsaba Eredmény
2017.06.04. Gyorspont Fonyódi Családi SE Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.06.05-10. IPSC World Shoot-Rifle Moscow Tájékoztató IPSC Versenyrendezőknek
2017.06.10. IPSC Welcome Sunshine 2017 Dunaújváros – LINK – Regisztráció
Eredmény
2017.06.10. Sziluett TURUL Kupa II. Forduló TVLK Tatabánya Eredmény
2017.06.10. Preciziós 50m -es Kiskaliberű Preciziós Puska – TVLK Tatabánya Eredmény
2017.06.09-10. Gyorspont Szászvári LE Gyorspont Minősítő –  Nevezés Eredmény
2017.06.10. Sziluett Szászvári LE 50m-es Sziluett – Szászvári Tereplőtér  Nevezés Eredmény
2017.06.11, Steel Ch Borjádi LK – Nagybudméri Lőtér Eredmény
2017.06.11. IDPA Budafoki Mesterlövész SE. Shooting Masters Presents – Gyál Gemini Lt.
2017.06.15. Gyorspont Alpokalja SE Kiskaliberű pi. Gyorspont Minősítő Technikai okok miatt elmarad
2017.06.16. Gyorspont Alpokalja SE Nagykaliberű pi. Gyorspont Minősítő Technikai okok miatt elmarad
2017.06.16-17. Gyorspont 3.Peregi István Kiemelt Gyorspont Emlékverseny Békéscsaba  Nevezés Eredmény
2017.06.17. IPSC Agria Cup IPSC Pistiol Competition Salgótarján Level III  Link Eredmény
2017.06.18. Gyorspont MTTSZ Lövész-Íjász SE – Tab Eredmény
2017.06.18. Gyorspont Mecsek Lőklub Kupa – Pécs Eredmény
2017.06.18. Sziluett Mecsek Lőklub Kupa – 50m-es Sziluett Verseny – Pécs – Nem minősítő! Eredmény
2017.06.18. IDPA Soproni PLE IDPA Minősítő Verseny Eredmény
2017.06.23-24. DKPL Para-Gun SV. 2017. Dinamikus Mesterek Tornája II. F. – Dunaújváros Eredmény
2017.06.24-25. IPSC “Big Bill” Match Bihari LK Berettyóújfalu – Pályák – Nevezés Eredmény
2017.06.24. GYP + SZIL Utánpótlás Program 2017 – Tatabánya Eredmény
2017.06.25. Gyorspont Lövészklub Nagyberény Gyorspont Kiemelt Verseny  Nevezés Eredmény
2017.06.25. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat 4. Forduló Gyál Eredmény
2017.06.25. IDPA IDPA verseny – Gyál Eredmény
2017.07.01. IPSC Mecsek Open IPSC Level III – Szászvár  Nevezés Eredmény
2017.07.01. Gyorspont Sitmar LTD. Lövész TSE. – Nyiregyháza Eredmény
2017.07.02. Gyorspont Honfoglalás Lovas és Lövész klub minősítő – Jászberény Eredmény
2017.07.08. Gyorspont Rumcájsz LE Derecskei Városi Lőtér Eredmény
2017.07.08. Sziluett Rumcájsz LE 50m-es Sziluett Verseny Derecske Eredmény
2017.07.08. IDPA BEL SE IDPA Országos Bajnokság – Dunaújváros  – Link  Eredmény
2017.07.08. Steel Ch Szolnoki MÁV LK. Steel Challenge Verseny – Millér Lőtér Eredmény
2017.07.09. Gyorspont Borjádi LK Gyorspont Minősítő – Nagybudméri Lőtér Eredmény
2017.07.09. Sziluett Borjádi LK 50m-es Sziluett Verseny – Nagybudméri Lőtér Eredmény
2017.07.13-15. IPSC THUNDER X – Dunaújváros Eredmény
2017.07.15-16. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu – Gyorspont Országos Bajnokság  Nevezés Eredmény
2017.07.16. Gyorspont Borjádi LK Gyorspont Minősítő – Nagybudméri Lőtér – más időpont!
2017.07.16. Sziluett Borjádi LK 50n-es Sziluett Verseny – Nagybudméri Lőtér – más időpont!
2017.07.16. Steel Ch Alpokalja SE Steel Challenge minősítő – Páty Eredmény
2017.07.22-23. IPSC GECO Hungarian Masters IPSC LEVEL III – Debrecen Eredmény
2017.07.23. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Gyorspont Minősítő – Szóládi Lőtér Eredmény
2017.07.28-29. Gyorspont Szászvári LE Kiemelt Gyorspont Minősítő – Nevezés Eredmény
2017.07.29. Sziluett Szászvári LE 50m-es Sziluett – Szászvári Tereplőtér  Nevezés Eredmény
2017.07.30. Gyorspont Soproni Polgári LE Gyorspont Minősítő Eredmény 
2017.07.30. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat 5. Forduló Eredmény
2017.07.30. Gyorspont Fonyódi Családi SE Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.08.04-06. IPSC CESO Brutal Editions 30 Stages – Debrecen Apafa Eredmény
2017.08.05. Gyorspont TVLK Tatabánya Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.08.06. Gyorspont Lövészklub Nagyberény Gyorspont Minősítő  Nevezés Eredmény
2017.08.12. Gyorspont Rumcájsz LE Derecske Városi Lőtér – Más időpontban lesz megrendezve!
2017.08.12. Sziluett Rumcájsz LE 50m-es Sziluett Verseny Derecske – Más időpontban lesz megrendezve!
2017.08.12. IPSC Szent Hubertus SZLK IPSC Piszoly és Puska Kaposszerdahely SEFAG Lt. tech. ok elm.!
2017.08.12. Steel Ch Szolnoki MÁV LK. Seel Challenge Verseny – Millér Lőtér – Elmarad!
2017.08.13. Gyorspont Miskolci Vasutas SE Gyorspont Minősítő – Füzesabonyi Lőtér Eredmény
2017.08.13. Sziluett Miskolci Vasutas SE 50.100m-es Sziluett – Füzesabony 50M 100M
2017.08.19. IDPA Esztergomi Lőtér – IDPA verseny Eredmény
2017.08.19. Steel Ch Esztergomi Spartacus steel challenge Eredmény
2017.08.19. Gyorspont Alpokalja Sportegyesület Gyorspont Minősítő – Páty Eredmény
2017.08.26. IDPA Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület – X. Budapest Budapest   Eredmény
2017.08.27. Steel Ch Borjádi LK – Nagybudméri Lőtér Eredmény
2017.08.27. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat 6. Forduló Eredmény
2017.08.27. Steel Ch Alpokalja LE Steel Challenge minősítő verseny – Ják Eredmény
2017.08.27. Gyorspont Gyorspont minősítő verseny – Gyál Eredmény
2017.08.28. IPSC World Shoot-Handgun Chateauroux Tájékoztató IPSC Versenyrendezőknek
2017.09.02. Sziluett MDLSZ Rövidpályás Fémsziluett OB. MVSE Füzesabony Nevezés Eredmény
2017.09.03. Sziluett MDLSZ 100m-es IMSSU OB. MVSE Füzesabony Nevezés Eredmény
2017.09.03. Gyorspont MTTSZ Lövész-Íjász SE – Tab Eredmény
2017.09.09. Gyorspont BDLE Gyorspont Minősítő – Márkó Eredmény
2017.09.09-10. Steel Ch MDLSZ Steel Challenge OB. Szászvári LE Nevezés Eredmény
2017.09.10. Dyorspont Látrány Lövész és Tömegsportklub – Látrányi Lőtér Eredmény
2017.09.17. Steel Ch Bihari LK Berettyóújfalu Sörétes Steel Challenge Nevezés
Eredmény
2017.09.17. Gyorspont Lövészklub Nagyberény Kiemelt Gyorspont Verseny  Nevezés Eredmény
2017.09.17. Steel Ch Alpokalja SE – Steel Challenge – Páty Eredmény
2017.09.22-23. IPSC+Din. Para-Gun SV. 2017. Dinamikus Mesterek Tornája III. F. – Dunaújváros Nevezés Eredmény
2017.09.23. IPSC Shooting Masters Standard-Open – Budapest  megrendezve: 10.07.
Eredmény
2017.09.23. Sziluett TURUL Kupa III. Forduló TVLK Tatabánya Eredmény
2017.09.23 Preciziós Tatabánya LK – 50m-es Kiskaliberű Puska preciziós verseny Eredmény
2017.09.24. Preciziós 50m -es Kiskaliberű Preciziós Puska OB. TVLK Tatabánya Eredmény
2017.09.24. Steel Ch Gemini Steel Kill versenysorozat 7. Forduló Gyál Eredmény
2017.09.29-30. Preciziós Nagytávolságú Kiskaliberű Puska OB. Viharsarki SE Szászvár Nevezés Eredmény
2017.09.30. IPSC 3. Agria Cup Salgótarján IPSC OB, T-body SE és Salgó SK www.agriacup.hu Eredmény
2017.09.30. Gyorspont Rumcájsz LE Derecske Városi Lőtér Eredmény
2017.09.30. Sziluett Rumcájsz LE 50m-es Sziluett Verseny Eredmény
2017.09.30. Gyorspont DLSE Golyóhullás Gyorspont Verseny – Dunaújváros nevezés Eredmény
2017.09.30. Steel Ch DLSE Golyóhullás Steel Verseny – Dunaújváros nevezés Eredmény
2017.09.30. Steel Ch Rumcájsz LE Derecskei Lőtér Eredmény
2017.10.01 Gyorspont Miskolci Vasutas SE – Kiemelt Gyorspont verseny – Füzesabony Nevezés Eredmény
2017.10.07. IPSC Shooting Masters Classic-Revolver – Budapest megrendezve: 10.08.
Eredmény
2017.10.07. Gyorspont BDLE Gyorspont Minősítő – Márkó Erdemény
2017.10.07. Steel Ch Szebt Hubertus SZLK Kaposszerdahely Tókaji Lőtér Eredmény
2017.10.07. Gyorspont Karinthy Frigyes GLE – Gyorspont minősítő verseny Eredmény
2017.10.07. Steel Ch Szolnoki Máv Steel verseny – Millér lőtér Eredmény
2017.10.07. Gyorspont Sitmar TSE gyorspont minősítő – Nyíregyháza Eredmény
2017.10.14. Steel Ch Sörétes Steel Challenge TVLK Tatabánya Eredmény
2017.10.14. Gyorspont Alpokalja LE Gyorspont Minősítő – Ják Eredmény
2017.10.14. Sziluett Alpokalja LE 50m-es Sziluett – Ják tech. okok miatt elmaradt
2017.10.14. Gyorspont PASC Szeged – Gyorspont Minősítő Eredmény
2017.10.14. IPSC Göcsej SE IPSC verseny level II. – Buslakpusztai lőtér – pisztoly verseny
Eredmény
2017.10.14. IPSC Göcsej SE IPSC verseny level II. – Buslakpusztai lőtér – puska verseny Eredmény
2017.10.14 Steel Ch Fekete Sólyom SE és Alpokalja SE Steel challenge verseny Eredmény
2017.10.15. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Gyorspont Minősítő Eredmény
2017.10.15. Gyorspont MTTSZ Klub Balatonszárszó Gyorspont Minősítő – Szóládi Lőtér Eredmény
2017.10.15 Gyorspont Honfoglalás LK – Gyorspont verseny Eredmény
2017.10.15 Preciziós Honfoglalás LK – 300m-es NK Preciziós verseny – Jászberény Eredmény
2017.10.15. Gyorspont Mecsek LK gyorspont verseny Eredmény
2017.10.15. Steel Ch Mecsek LK Steel Challenge verseny – nem minősítő Eredmény
2017.10.15. IDPA Gemini LE – IDPA Minősítő verseny – Gyál
Eredmény 2.
2017.10.21-22. IPSC Puskás LE IPSC Pisztoly Level II – Debrecen Pincelőtér tech. okok miatt elmarad
2017.10.22. IPSC IPSC Action Air verseny – Budapest XX. tech. okok miatt elmarad
2017.10.29. Gyorspont Puskés LE Gyorspont Minősítő – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.10.29. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat 8. Forduló Gyál időjárás miatt elmaradt
2017.10.29. Gyorspont Fonyódi Családi SE Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.10.29. IDPA Hiúz LE IDPA verseny – Sunday is Gunday – Budapest X. Globus lőtér Eredmény
2017.11.02. Gyorspont Alpokalja SE gyorspont minősítő verseny – Budapest IV. Eredmény
2017.11.04. Gyorspont PASC Szeged – Gyorspont Minősítő Eredmény
2017.11.04. Steel Ch Rumcajsz LE Steel Challenge verseny – Derecske Eredmény
2017.11.05. Gyorspont Puskás LE Gyorspont Minősítő – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.11.05 IDPA Bel SE – Gemini november IDPA verseny nevezés Eredmény
2017.11.09. Gyorspont Villanás SE gyorspont minősítő verseny – Budapest IV. Eredmény
2017.11.09-11. IPSC Csikóvári Para SE II. IPSC minősítő verseny – Budapest IV. tech. okok miatt elmarad
2017.11.11. Sziluett TURUL Kupa IV. Forduló TVLK Tatabánya Eredmény
2017.11.11. Preciziós 50m -es Kiskaliberű Preciziós Puska Tatabánya Eredmény
2017.11.12. Steel Ch Puskás LE Steel Challenge Minősítő – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.11.12. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Gyorspont Minősítő Eredmény
2017.11.12. IDPA East side-West side Tournament 2. forduló IDPA verseny – Gyál 2. forduló IDPA verseny – Gyál
2017.11.13. Gyorspont DVC SE Gyorspont minősítő verseny – Budapest X. Eredmény
2017.11.14. Gyorspont DVC SE Gyorspont minősítő verseny – Budapest X. Eredmény
2017.11.16. Gyorspont Alpokalja SE gyorspont minősítő verseny – Budapest IV. Eredmény
2017.11.18. Gyorspont Para-Gun SV. Gyorspont Minősítő – Budapest Eredmény
2017.11.18. Gyorspont Szent Hubertus SZLK – Kaposszerdahely Tókaji Lőtér Eredmény
2017.11.18. IDPA Soproni LE IDPA minősítő verseny – Sopron Eredmény
2017.11.18 Steel Ch Fekete Sólyom SE és Alpokalja SE Steel Challenge minősítő verseny – Páty Eredmény
2017.11.18. Gyorspont Nagymányoki LE – Gyorspont minősítő verseny – Nagymányok Eredmény
2017.11.19. Gyorspont Puskás LE Gyorspont Minősítő – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.11.19. Gyorspont Soproni LE gyorspont minősítő verseny – Sopron Eredmény
2017.11.23. Gyorspont Villanás SE gyorspont minősítő verseny – Budapest IV. Eredmény
2017.11.25. Gyorspont Alpokalja LE Gyorspont Minősítő – Ják Eredmény
2017.11.24-26. IPSC MARESZIT LE Cheetah Cup IPSC Pisztoly – Budapest  – Pályák – Nevezés Eredmény
2017.11.26. Gyorspont Puskás LE Gyorspont Minősítő – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.11.26. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat 9. Forduló Gyál Eredmény
2017.11.26. Gyorspont Honfoglalás LK mikuláslövő gyorspont minősítő verseny Eredmény
2017.11.26. Preciziós Honfoglalás LK mikuláslövő nagytávolságú preciziós verseny Eredmény
2017.11.27. Gyorspont Csikóvári Para SE Gyorspont minősítő verseny – Budapest X. Eredmény
2017.11.28. Gyorspont CSPSE Gyorspont minősítő verseny – Budapest X. Eredmény
2017.11.30. Gyorspont Alpokalja SE gyorspont minősítő verseny – Budapest IV. Eredmény
2017.12.02. IPSC Santa Claus Cup IPSC Match Level I – Nem Minősítő  Link Eredmény
2017.12.02 Gyorspont Fekete Sólyom SE Gyorspont minősítő verseny – Páty Eredmény
2017.12.03. IDPA Santa Claus Cup IDPA Match – BEL SE  LINK
2017.12.03. IPSC Puskás LE IPSC Pisztoly Level II – Debrecen Pincelőtér nevezés Eredmény
2017.12.03. Gyorspont Bihari LK Berettyóújfalu Gyorspont Minősítő Eredmény
2017.12.03. Hagyományőrző Long Colt SE Hagyományőrző verseny – Komárom Eredmény
2017.12.07. Gyorspont Villanás SE gyorspont minősítő verseny – Budapest IV. Eredmény
2017.12.08-09. IPSC Para-Gun SV. 2017. évi Pénzkísérő IPSC Level II – Budapest Eredmény
2017.12.09. Gyorspont TVLK Tatabánya Gyorspont Minősítő Verseny Eredmény
2017.12.09. Gyorspont Nagymányoki LE – Gyorspont minősítő Mikulás verseny – Nagymányok Eredmény
2017.12.10. Gyorspont Puskás LE Gyorspont Minősítő – Debrecen Pincelőtér Eredmény
2017.12.10. Steel Ch Gemini Steel Kill Versenysorozat 10, Forduló Gyál Eredmény
2017.12.10. IDPA Hiúz LE – IDPA minősítő verseny Eredmény
2017.12.10. IPSC Action Air IPSC Cup – Karácsony Kupa – Budapest IV.
2017.12.14. Gyorspont Alpokalja SE gyorspont minősítő – Budapest IV. Eredmény
2017.12.16. Gyorspont Rumcajsz LE gyorspont minősítő verseny – Derecske Eredmény
2017.12.16. Sziluett Rumcajsz LE 50m sziluett verseny – Derecske Eredmény
2017.12.16. Steel Ch. Rumcajsz LE Stell Cahellenge verseny – Derecske Eredmény
2017.12.17. IDPA East side-West side Tournament 3. forduló – Gyál – nem minősítő
2017.12.17. Gyorspont MTTSZ Lövész – Íjász SE Gyorspont minősítő verseny – Tab Eredmény

     HÍREK

Blue Line felkészítő tanfolyam és vizsga

Blue Line felkészítő tanfolyamról és vizsgáról itt olvashat.

Elsősegély nyújtó tanfolyam

Lőtéri elsősegély – 2018.11.03.

MDLSZ Elnökség 2018.10.10. / 01. számú Határozata

Az elnökség 5 tagja – digitális szavazás útján egyhangúan, 5 igen szavazattal a következő határozatot hozta:
Az Alapszabály 7.§ (4) pontja szerint: “A szövetség számára fizetendő díjakat az elnökség díjszabályzatban állapítja meg. Az elnökség a következő évre vonatkozó díjszabályzatot köteles minden év november 30. napjáig elfogadni és december 15. napjáig közzétenni.”
Az Elnökség nem támogatta egyetlen díjtétel emelését sem, a 2018 évi díjak változatlanul érvényben maradnak.